Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA 4 używa złej karty graficznej


saletra23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kilka tygodni temu żaliłem się na tym forum, że mi GTA 4 nie działa. To mi się udało naprawić instalując program Microsoft Games for Windows Marketplace, ale do rzeczy.

 

Posiadam dwie karty graficzne wbudowane w laptop (Dell inspiron 15).

 

kg.PNG

 

Kiedy wybieram opcję w grze, w ustawieniach graficznych Test wydajności, okazuje się, że gra cały czas jedzie na tej gorszej karcie graficznej.

 

tw.png

 

Będąc w menadżerze urządzeń spróbowałem po prostu wyłączyć kartę Inrel® HD Graphics 4000, z myślą że skoro gra nie może użyć tej kary to analogicznie weźmie tą lepszą.

 

wyl.png

 

Niestety to były marzenia. Gdy chce uruchomić grę pojawia mi się komunikat:

 

ost.PNG

 

Wykluczyłem złe sterowniki, gdyż pobierałem je kilka dni wcześniej ze strony Dell'a. (LINK)

 

Co mam zrobić, żeby było okej?

 

GRA JEST ORYGINALNA (wersja pudełkowa)

Na tej gorszej karcie nie jest tragicznie, ale wolałbym, żeby było jeszcze lepiej.

 

Z góry dzięki!

Oznaczę najlepszą odpowiedź.

3709.jpg



IP: simple16.cubehost.pl
IP awaryjne: 185.38.249.9:5111

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ustawiasz że chcesz używać tego radka

 

jak to zrobić?

 

w ogóle dzięki że napisałeś, bo już nie wierzyłem, że ktoś zobaczy ten temat :)

3709.jpg



IP: simple16.cubehost.pl
IP awaryjne: 185.38.249.9:5111

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...