Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie - jak oddac postać nie majac żetonów ?


HrabiaMarkiz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak oddać psotać ? bo mi się strasznie nia żle gram :(

Mój pro złomek:

 

Procesor: Intel Pentium Dual-Core E5300 2.66 ghz | Karta graficzna: Asus Radeon HD 4350 | Mobo: Foxconn G31MX | RAM: 2gb ddr2 | Monitor: 1280x960 PnP | Zasilacz: Delta 300W

Opublikowano

Ale jeśli nie wykorzystałeś ani jednego żetonu zwrotu, to wejdź w sklep (shop)>zakupy (purchases)>i po prawej obok danego championa masz przycisk zwróć (refund). Gdy to klikniesz, da Ci IP/RP za tego championa, którego kupiłeś, a samego championa usunie z Twojej listy postaci.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Ale jeśli nie wykorzystałeś ani jednego żetonu zwrotu, to wejdź w sklep (shop)>zakupy (purchases)>i po prawej obok danego championa masz przycisk zwróć (refund). Gdy to klikniesz, da Ci IP/RP za tego championa, którego kupiłeś, a samego championa usunie z Twojej listy postaci.

I to jest moderator... odebrać mu tą range.

Riot da/dawał kiedyś jakieś dodatkowe żetony??

Opublikowano

I to jest moderator... odebrać mu tą range.

Riot da/dawał kiedyś jakieś dodatkowe żetony??

Możliwe że na nowy sezon.

@Topic Zależy jaka postać, te które dostały reworka można zwrócić poprzez napisanie do supportu

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Dodatkowych żetonów nigdy nie było.

Jeśli wykorzystałeś swoje 3 żetony to niestety nie ma możliwości zwrotu postaci nawet po jej znerfieniu.

+ League Of Legends.          + San Andreas Multi Player.         + Tibia.                    + Nfs World.


+ Counter - Strike.              + Metin 2.                                   + Mine Craft.           + L4D2 Multiplayer .

Opublikowano

W regulaminie jest napisane, iż Riot nie umożliwia jakichkolwiek zwrotów pieniędzy/punktów/czegokolwiek, a "żetony" jak i wcześniejsze "tickety" z prośbami, były tylko ich wolną wolą zrobienia dobrego uczynku wobec nas, także raczej nie powinno się pisać do nich do supportu, nie błagać na forum o dodatkowe żetony, by nie wyszło na to iż "daj palec, chcą całą rękę"

167161466687770313241.png

Opublikowano

pisałem kiedyś o doładowanie napisali mi ze gracz ma możliwość tylko 3 żetonów ale dostaje się je na święta i eventy

lo6i.jpg


Masz problem? Wrób to co Happy i zeżryj jakąś rybkę :v

Opublikowano

Napisałem tak przed chwilą, zobaczymy co odpiszą. Oni też są pojebani, ja im piszę o zwrocie kha zixa a ten mi kurwa o testowaniu postaci w rotacji X_X

Opublikowano

Napisałem tak przed chwilą, zobaczymy co odpiszą. Oni też są pojebani, ja im piszę o zwrocie kha zixa a ten mi kurwa o testowaniu postaci w rotacji X_X

 

 

Bo pewnie wybrali automatyczną wiadomość, żeby się nie rozpisywać to jebneli głupiego posta.

8372383248.png
Opublikowano

Napisałem tak przed chwilą, zobaczymy co odpiszą. Oni też są pojebani, ja im piszę o zwrocie kha zixa a ten mi kurwa o testowaniu postaci w rotacji X_X

 

Bo po to jest rotacja, żeby testować champy, a nie kupować w ciemno i potem płakać, że się nie ogarnia champa ;)

-"Wa­ke up. And grow up. And li­ve. Be­cause li­fe is the per­fect thing. Hard but perfect."

Opublikowano

I to jest moderator... odebrać mu tą range.

Riot da/dawał kiedyś jakieś dodatkowe żetony??

 

Zgadzam się z tym :> ( Nie chodzi tylko o tego posta )

 

@Top Jak wykorzystałeś wszystkie żetony to już nie ma takiej możliwości. Kiedyś jak to wprowadzali te żetony to w sumie jak zdążyłeś to miałeś jakby 6 żetonów :D Pamiętam, że zrefundowałem 3 rzeczy za pomocą riotu a potem za żetony 3 i w sumie razem jakby 6 żetonów xD

E6c9g1v.gif



Opublikowano

Kiedyś napisałem do supportu myślę, że to wam starczy na waszą odpowiedź:

Unfortunately, I am unable to provide you with additional refund tokens. Each account is limited to a total of three, one-time use refund tokens. Once your refund tokens have been used up, we are not able to restore them.

This feature was developed to give Summoners a chance to exchange content they regretted buying – but we had to limit the number of refunds we could reasonably grant within the game.
 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

Jeżeli nawet kumpel z supportu nie chce mi zrefundować postaci, to nie liczcie na to, że Wam cokolwiek zostanie zwrócone.

 

n1f.png

 

Btw. tylko mi odpisują po kilku minutach?...

 

Innymi słowy: Nie ma i nie będzie możliwości oddania postaci bez żetonów, nawet, jeśli została kompletnie zreworkowana (Pytałem też o Evelynn).

Opublikowano

Ale jeśli nie wykorzystałeś ani jednego żetonu zwrotu, to wejdź w sklep (shop)>zakupy (purchases)>i po prawej obok danego championa masz przycisk zwróć (refund). Gdy to klikniesz, da Ci IP/RP za tego championa, którego kupiłeś, a samego championa usunie z Twojej listy postaci.

Niby za co ostrzeżenie? Dobrze odpowiedział, tylko taka jest możliwość. O_o

 

 

I to jest moderator... odebrać mu tą range.

Riot da/dawał kiedyś jakieś dodatkowe żetony??

Co on takiego zrobił? Odpowiedział...

AxeePL.png

Opublikowano

Niby za co ostrzeżenie? Dobrze odpowiedział, tylko taka jest możliwość. O_o

 

 

Co on takiego zrobił? Odpowiedział...

 

W temacie jest napisane "jak oddać postać nie mając żetonów" a on gada, że jak nie używałeś żetonów to tak i tak możesz zwrócić.

Opublikowano

Ktoś tu cytował mój post, że kupuje postać w ciemno. Ja Kha Zixa kupiłem pewnie wtedy, kiedy Ty o tej grze nie słyszałeś + skina po jakimś czasie więc nie pierdol mi tu, że kupiłem w ciemno. Napisałem i tyle będę truć dupy, że może kiedyś się zgodzą.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...