Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] NAJBARDZIEJ użyteczny mag za 4800.


TheVirQu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi mi o postaci która będzie miała i mocnego i mida i był bardzo użyteczny w teamie ( nie chce useless typu leblanc )

Dzięki.

 

Opublikowano

Cassio

+ AoE stun decydujący o TF

+ przyjemna farma

+ harass

+ slow z tego co pamiętam

+ trutka

+ jeszcze raz harass ponieważ jest boski

 

Malzahara polecę, nie pamiętam co on tam miał ale:

- uciszenie

- przygwożdżenie

- harass

- zajebisty w 1vs1

Opublikowano

LeBlanc nie jest useless -.-

 

Swain:

Mana z pasywu,

Slow z Q,

AoE snear z W,

Dmg poke z E,

AoE ulti + heal z kruczków.

Nie jest taki łatwy do zabicia jak złożysz RoA, Rylai, Rabadona.

4gn9yu.jpg


tumblr |


 


 

Opublikowano

Katarina

-wbija się w TF i wychodzi z 3 killami

-manaless

-aoe skill

 

Niestety dosyć trudna

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Kennen

+ może grać mida, topa

+ mobilny

+ stun

+ harass

+ escape

+ AoE ult

+ nie posiada many tylko energię ;)

jmm0xku1w3y4.png

Opublikowano

Swain niszczy wszystko , miałem dokładnie dzisiaj go kupić a patrze że jest w rotacji...

Co mi się zbytnio nie podoba.. Kupie go za tydzień , myślę o czymś z true dmg.

Cassopeia czy ja wiem.. Grałem nią na pbe to mi się szybko znudziła.

Kennen fajny lecz wiem że łatwo go skontrować.

Nie poszukuje nic za 3150 bo mam już kolekcje magów za 3150.

 

Leblanc jest useless... Może walnąć stuna na kogoś ma dasha ale jak sie wbije na tf'a to nawet nie pomoże to że może sie cofnąć do miejsca bo zestunują i zamordują...

 

Co myślicie o brandzie?

Opublikowano

MALZAHAR!
jest to najlepszy 1 vs 1 jesli chodzi o magow..
w tf tez przydatny..
ucisza midera pod wszystkich puszcza tą plame
stunuje z ulta adc
a pozatym jego pluskwa tez dosc bije..
w pushowaniu to się przydaje :D

1352328162-U673632.jpg
Opublikowano

Kenen:

- ulti wygrywające tf'y

- cc

- mobilny

- ma dmg

- poke z Q

- dobry na topie, midzie i bocie.

PMK3yt4.png

Opublikowano

Leblanc jest useless... Może walnąć stuna na kogoś ma dasha ale jak sie wbije na tf'a to nawet nie pomoże to że może sie cofnąć do miejsca bo zestunują i zamordują...

 

Jeśli się dobrze ustawisz i dobrze wywalisz kombo na właściwą osobę to przesądzisz o tf. Gracze twierdzą, że jest useless itp itd jnwjubvsoanINDCFEfnon. Jest po prostu trudna do ogarnięcia. Za niedługo dostanie buffa/nerfa i będzie królową late game :P Bardziej nie drążę tematu....

 

Co do Branda to spoko, ogarniesz stuna i rozwalasz mida :P

4gn9yu.jpg


tumblr |


 


 

Opublikowano

Katarina

-wbija się w TF i wychodzi z 3 killami

-manaless

-aoe skill

 

Niestety dosyć trudna

Katarina trudna? hahah :D Większej głupoty nie słyszałem. E (nie pamiętam dokładnie, ale ten teleport) +R i pozamiatane... Niestety tego ulta można przerwać praktycznie wszystkim i wtedy jest useless. Poza tym kosztuje 3150, a nie 4800.

@TOP

Osobiście polecam Branda. + podali ci wyżej.

Jak ogarniesz combo, to jesteś maszyną do zabijania (z runami)

 

expeliarmus_zps84c9ccee.png

 

Zbieram Like :)

Opublikowano

Katarina

-wbija się w TF i wychodzi z 3 killami

-manaless

-aoe skill

 

Niestety dosyć trudna

Wbija się w tf'a dostaje stuna i pada...

Moim zdaniem Brand zniszczy wiele papierów na midzie (ap)

Podpalenie

AOE skile

Stun

Łatwa farma

Potężne ulti

Znakomite combo

Dobry harras

 

Trochę duże zużycie many

Opublikowano

Tak jak przedmówcy również mogę polecić Branda ale jeśli nie trafisz W to masz trochę lipe.

Ogólnie jednak na twoim miejscu kupiłbym Orianne. Nie jest taka trudna jak mówią a dla drużyny jest naprawdę użyteczna. Ma tarcze ,którą może użyć na siebie i sojuszników jak również dodać im speeda z W bądź spowolnić wrogów. Ciekawe ulti oraz czary dobre do farmienia , harrasu.

+ League Of Legends.          + San Andreas Multi Player.         + Tibia.                    + Nfs World.


+ Counter - Strike.              + Metin 2.                                   + Mine Craft.           + L4D2 Multiplayer .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...