Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Neverwinter] Co to jest inwokacja i jak działa?


Venti.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam


W kolejnym poradniku przedstawię wam co to jest inwokacja i na jakiej zasadzie to działa. Zaczynamy !


38ba270f.png

Inwokacja jest to modlitwa gracza do bóstwa, którego wybieraliśmy na początku gry, dzięki modlitwie otrzymujemy różne nagrody związane z opisem naszego bóstwa. Jest ona dostępna od 11 poziomu wtedy, gdy dostaniemy misję Wywoływanie bogów w Protector's Enclave po wykonaniu misji będziemy w pełni korzystać z inwokacji.



Zasada działania Inwokacji


Inwokacji używa się tylko przy ogniskach lub przy ołtarzu, który można postawić w każdym miejscu. Aby rozpocząć modlitwę należy kliknąć na dużą ikonę przy minimapie ( patrz zdj. powyżej ) lub wcisnąć kombinację klawiszy Ctrl +I. Modlić się możemy raz na 1h, każda kolejna inwokacja daje nam coraz gorsze nagrody oczywiście ilość dostanych nieoszlifowany astralnych diamentów i punktów doświadczenia zależy od twojego poziomu i, który raz wykonujesz inwokację. Za pierwszą inwokację każdego dnia otrzymujemy walutę Ardent Coin oraz Celestial Coin za, którą możemy kupywać różne przedmioty w specjalnym sklepie.


1. Pierwsza: 1,000 nieoszlifowanych diamentów astralnych + 4310 doświadczenia

2. Druga: 665 nieoszlifowanych diamentów astralnych + 2155 doświadczenia

3. Trzecia: 335 nieoszlifowanych diamentów astralnych + 1078 doświadczenia


Nagrody


Oprócz nagród za inwokację dostajemy również buffy na 15min w, którym po użyciu aktywują nam się. Wyróżniamy cztery nagrody:


Sprawiedliwy dar - przebicie pancerza i kradzież życia

Łaska z Bitwy - siła i obrona

Prezent Witalności - szybsze odnawianie umiejętności ozdrowienie i regeneracja

Fortuna Hazardzisty - szansa na cios krytyczny i szansa na znaczne ograniczenie siły ciosu przeciwnika odbiciem

Opublikowano

Mam 14 lvl i jeszcze tej misji nie miałem? o.O Czy może po prostu w jakimś innym miejscu ją się wykonuje?;>

 

Powinieneś dostać misję od Sierżanta Knoxa.

Opublikowano

ja ta misje zrobiłem gdzies na 20 lvl wciagła mnie fabula orcow tak mocno ze miałem to gdzieś :P oraz powiedzmy sobie ze bez szalu jest to modlenie się, nagrody bardzo slabe :P

76561198013232167.png

Opublikowano

ja ta misje zrobiłem gdzies na 20 lvl wciagła mnie fabula orcow tak mocno ze miałem to gdzieś :P oraz powiedzmy sobie ze bez szalu jest to modlenie się, nagrody bardzo slabe :P

Może nagrody nie są zbyt wartościowe oprócz AD, ale w przyszłości zapewne to się zmieni.

Opublikowano

Co trzeba zrobić żeby mieć funkcję modlenia się ?

Musisz dostać na 11 levelu questa od Sierżanta Knoxa z Enklawy ''Wezwanie bogów''

  • 1 rok później...
Opublikowano

A ja mam prawie 21 lvl, i nadal u niego tego questa nie mam, wtf?

Prawdopodobnie przeoczyłeś q u Knoxa. Sprawdź u niego, gdyż misje na mniejszy lvl niż Twój obecny się pokazują dopiero przy npc lub rozmowie z nimi. Jeżeli to nie pomoże, to musisz skontaktować się z supportem.

Opublikowano

Prawdopodobnie przeoczyłeś q u Knoxa. Sprawdź u niego, gdyż misje na mniejszy lvl niż Twój obecny się pokazują dopiero przy npc lub rozmowie z nimi. Jeżeli to nie pomoże, to musisz skontaktować się z supportem.

wlasnie nie mam w ogole, a powiesz mi jak moge sie skontaktowac z suppem?

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

 

wlasnie nie mam w ogole, a powiesz mi jak moge sie skontaktowac z suppem?

Logujesz się tutaj:

https://support.arcgames.com/

Wypełniasz zgłoszenie i wysyłasz. Polecam język angielski przy pisaniu i nie będziesz długo czekał na odpowiedź.

 

Jeżeli tak zobisz, nie rozwiąże Ci to problemu braku inwokacji na poziomie wyższym niż 11. W moim przypadku otrzymałem następującą odpowiedź:

 

Hello,
 
 Thank you for contacting us.

 

We understand that you have a gameplay inquiry.  Unfortunately, this is not a subject that we at customer service can assist you with.  We handle account issues such as email changes and missing items. If you would like to find more information on this subject please refer to our Unofficial Neverwinter Wiki page, our news page, or our forums, linked below:

 

http://neverwinter.gamepedia.com/Neverwinter_Wiki

 

http://www.arcgames.com/en/games/xbox/neverwinter/news

 

http://www.arcgames.com/en/forums#/categories/neverwinter

 

Asking other players in game for assistance often helps to clarify certain subjects as well.

 

Let us know if you have any further inquiries.

 
Regards,
Twylabite
Specialist Game Master

 

W skrócie oznacza to, że support nie zajmuje się doradztwem dotyczącym fabuły gry - rozstrzygają problemy dotyczące lagów, błędów softu itp. Merytoryczne wątpliwości może pomóc rozstrzygnąć forum albo uczestnicy w grze (gildia). Sam wlazłem tutaj szukając odpowiedzi na to pytanie, bo mam poziom 31 i w ferworze walki podobnie jak jeden z przedmówców po prostu przegapiłem moment questu na inwokację. Może ktoś z Was zna odpowiedź czy w ogóle jest możliwe wykonanie tego zadania na wyższym niż 11 poziomie?

Opublikowano

 

 

wlasnie nie mam w ogole, a powiesz mi jak moge sie skontaktowac z suppem?

Logujesz się tutaj:

https://support.arcgames.com/

Wypełniasz zgłoszenie i wysyłasz. Polecam język angielski przy pisaniu i nie będziesz długo czekał na odpowiedź.

 

Jeżeli tak zobisz, nie rozwiąże Ci to problemu braku inwokacji na poziomie wyższym niż 11. W moim przypadku otrzymałem następującą odpowiedź:

 

Hello,
 
 Thank you for contacting us.

 

We understand that you have a gameplay inquiry.  Unfortunately, this is not a subject that we at customer service can assist you with.  We handle account issues such as email changes and missing items. If you would like to find more information on this subject please refer to our Unofficial Neverwinter Wiki page, our news page, or our forums, linked below:

 

http://neverwinter.gamepedia.com/Neverwinter_Wiki

 

http://www.arcgames.com/en/games/xbox/neverwinter/news

 

http://www.arcgames.com/en/forums#/categories/neverwinter

 

Asking other players in game for assistance often helps to clarify certain subjects as well.

 

Let us know if you have any further inquiries.

 
Regards,
Twylabite
Specialist Game Master

 

W skrócie oznacza to, że support nie zajmuje się doradztwem dotyczącym fabuły gry - rozstrzygają problemy dotyczące lagów, błędów softu itp. Merytoryczne wątpliwości może pomóc rozstrzygnąć forum albo uczestnicy w grze (gildia). Sam wlazłem tutaj szukając odpowiedzi na to pytanie, bo mam poziom 31 i w ferworze walki podobnie jak jeden z przedmówców po prostu przegapiłem moment questu na inwokację. Może ktoś z Was zna odpowiedź czy w ogóle jest możliwe wykonanie tego zadania na wyższym niż 11 poziomie?

Zacznijmy od tego, ze cytujesz post sprzed roku dwóch lat, gdzie błędy wynikające z winy błędu wydawcy lub samego silnka gry były bezpośrednio naprawiane przez GM po uprzednim kontakcie z supportem. Śmiem nawet twierdzić, ze albo niewłaściwie napisałeś do nich maila, albo w złej kategorii. I jeżeli wydawca zmienił politykę, to masz problem.

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Neverwinter] Co to jest inwokacja i jak działa?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...