Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Walcz a zwyciężysz![2druzyny] skyblock[otherdrops] WBIJAJ!


MagicznyKrzys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:wojto1122


Wiek[14+]:14


Dlaczego ty?:Ponieważ chciałbym dołączyć do kogoś z kim mógłbym się zaprzyjaźnić np. na takich właśnie serwerach , szukam serwera na ,którym mógłbym powalczyć z przeciwnikiem :D .


Jesteś ogarnięty?:Oczywiście


Druzyna?:czerwona

Opublikowano

Nick: Sleeh


Wiek[14+]: 15


Dlaczego ty?: Lubię takie gry, lubię pvp itp. :D


Jesteś ogarnięty?: Tak


Druzyna?: Obojętne xD


posty:
1 50 100 150 200 250
300 350 400 500 1000

Opublikowano

Nick: SeTT

Wiek[14+]: 16

Dlaczego ty?: Ponieważ lubie rywalizacje. W minecrafta gram dość długo więc jestem ogarniety a także umiem grać drużynowo. Mam nadzieję że będę się na tym serwie świetnie bawić. :D

Jesteś ogarnięty?: Pewnie!

Druzyna?:Czerwona :D



Podanie kolegi:

 

 

 

Nick: vemo16
Wiek[14+]: 16


Dlaczego ty?: Nie spinam, lubie gre zespolową , ogarniam pvp i budowle zamków itp . Mysle że sie nadam :P
Jesteś ogarnięty?: Tak


Druzyna?:Czerwona :D

 

 

Podanie 2 kolegi xD:

 

 

Nick:JohnRivi
Wiek[14+]:15
Dlaczego ty?:Bo lubie serwery typu km, nie spinam sie,nie kradne :D
Jesteś ogarnięty?:Tak
Druzyna?:Red

Opublikowano

Nick: SeTT

 

Wiek[14+]: 16

 

Dlaczego ty?: Ponieważ lubie rywalizacje. W minecrafta gram dość długo więc jestem ogarniety a także umiem grać drużynowo. Mam nadzieję że będę się na tym serwie świetnie bawić. :D

 

Jesteś ogarnięty?: Pewnie!

 

Druzyna?:Czerwona :D

 

Podanie kolegi:

 

 

 

Nick: vemo16

Wiek[14+]: 16

 

 

Dlaczego ty?: Nie spinam, lubie gre zespolową , ogarniam pvp i budowle zamków itp . Mysle że sie nadam :P

Jesteś ogarnięty?: Tak

 

 

Druzyna?:Czerwona :D

 

 

Podanie 2 kolegi xD:

 

 

Nick:JohnRivi

Wiek[14+]:15

Dlaczego ty?:Bo lubie serwery typu km, nie spinam sie,nie kradne :D

Jesteś ogarnięty?:Tak

Druzyna?:Red

@Byli na tsie więc dodani ^^

 

 

Nick: Sleeh

Wiek[14+]: 15

Dlaczego ty?: Lubię takie gry, lubię pvp itp. :D

Jesteś ogarnięty?: Tak

Druzyna?: Obojętne xD

Dodany do NIEBIESKICH

O 13.30 zapraszam all na ts'a :)

 

@ref

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Mam 2 pytania :D

1. Po ile osób będzie w drużynach??

2. Czy walki na serwie itp będzie można nagrać??

1. Wszystko zależy od tego, ile osób się zapisze. (jeżeli będzie za mało osób do 14 wtedy musimy przenieść start na późniejszą godzinę :C)

2. Pewnie! :D

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Wiek[14+]: 17


Dlaczego ty?:Bo nudzi mi sięęęęę...


Jesteś ogarnięty?:W miarę... byłem ogarnięty do wersji 1,4,7.


Druzyna?: Chcę być w drużynie z Czeli <3 Zbogo goleźź


Opublikowano

Nick: Kamil155


Wiek[14+]: 11 :C (Ale Ogarnięty I Bardzo bym Chciał Zagrać Na Takim Servie :)


Dlaczego ty?: Ponieważ jestem ogarnięty, ogarniam pvp,nie kradne swojej drużynie :)


Jesteś ogarnięty?: Tak


Drużyna: Blue



Pozdro (:


Opublikowano

 

Nick: Kamil155

Wiek[14+]: 11 :C (Ale Ogarnięty I Bardzo bym Chciał Zagrać Na Takim Servie :)

Dlaczego ty?: Ponieważ jestem ogarnięty, ogarniam pvp,nie kradne swojej drużynie :)

Jesteś ogarnięty?: Tak

Drużyna: Blue

Pozdro (:

Wejdz o 13.30 na ts'a a zobaczymy, co da się zrobić!

 

 

Wiek[14+]: 17

Dlaczego ty?:Bo nudzi mi sięęęęę...

Jesteś ogarnięty?:W miarę... byłem ogarnięty do wersji 1,4,7.

Druzyna?: Chcę być w drużynie z Czeli <3 Zbogo goleźź

Dodany. Wbij na ts'a o 13.30 :)

 

@ Zapraszam do składania podań!! CZEKAMY NA WAS

1384358313-U695412.png

Opublikowano

1. Wszystko zależy od tego, ile osób się zapisze. (jeżeli będzie za mało osób do 14 wtedy musimy przenieść start na późniejszą godzinę :C)

2. Pewnie! :D

 

Super! Nie moge sie doczekac!! :D

Opublikowano

Nick:_RaQu_


Wiek[14+]: 15


Dlaczego ty?: Chce się spróbować na tego typu servie

 

Jesteś ogarnięty?:Ta


Druzyna?:Blue

52718291273710441791.jpg

Opublikowano

Nick:_RaQu_

Wiek[14+]: 15

Dlaczego ty?: Chce się spróbować na tego typu servie

 

Jesteś ogarnięty?:Ta

Druzyna?:Blue

DODANY!

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Magiczny czy ja się dostałem ?? Ponieważ nie wiem bo nie mogłem być dzisiaj o 13:30 i nic nie wiem co i jak czy byś mi mógł coś napisać lub wejść na kanał 28 ?? To byś może mnie rekrutował ???

Opublikowano

Magiczny czy ja się dostałem ?? Ponieważ nie wiem bo nie mogłem być dzisiaj o 13:30 i nic nie wiem co i jak czy byś mi mógł coś napisać lub wejść na kanał 28 ?? To byś może mnie rekrutował ???

Wbijaj zią! Miejsca są!

 

 

Nick:goldpliz

Wiek[14+]: 15

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty, potrafie pracować z zespołem

Jesteś ogarnięty?: ehe

Druzyna?: bez różnicy.

Wejdz na ts'a :)

1384358313-U695412.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...