Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] [PLUGINY] [PVP] [SKLEP ENCHANTY DO KUPIENIA] [UKRYTE SKRZYNKI] [RANGI W PVP] [NOWE LVL] [VIP NA ZAWSZE TANIO! ] OGARNIETA ADMINSTRACJA


CYRULIK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LEGENDCRAFT24


Zapraszam na super serwer


PvP-Tak


Biała-lista-NIE


Potwory-Tak


Zwierzęta-Tak


Premium-Nie


Nether-Nie


End-Nie


IP- 46.29.21.141:26638


Serwer nowy ma 3 dni gwarantujemy swietną zabawę oraz częste evnety brakuje nam tylko Ciebie wiec na co czekasz wbijaj! Zachęcamy do reklamowania serwera im wiecej osob tym lepsza zabawa i lepsze pvp . Oczywiscie za reklame na mpc nagradzamy wysoką nagrodą.



Info -Vip


Cena - 11,07zl [sms]


[Na zawsze]


Komendy


/Heal


/sethome


/tpa


[Dostep do Viproomu]


[Vip dodatkowo za zabicie gracza dostaje expa]


[REKRUTACJA NA MODERATORA!]


Wymagania 14+ lat


Skype - dobre mikro


Znajomość komend




KONTAKT Z WLASCICIELEM Skype- dd3201



Opublikowano

Serwer polecam, miły admin , Fajna mapa , choć nie wielka

 

Zapraszam

 

 

[Gdzie podania na moda?(skladac)]

Opublikowano

To nie moja wina ze dzieci wbijaja na neta a skad wiesz ze gowniany serwer nawet nie wbiles ciekawe dzieciaku ile ty masz lat.



Ostatnie chwile rekrutacji ! prosze sie zglaszac na skype dd3201 zostal jeszcze 1 mod i jeden budowniczy



Zostal jeszszcze 1 Budowniczy kto chce niech pisze podanie!

Opublikowano

Moja opinia o serwie to

Serwer jest do bani bo ?

-Po co ma sie kupowac za kase diax eq jak można se spokojnie znaleźć je na mapie

-Vip dostaje eq diax pro II co chwile

-Za kasę zabicie diax i 100$ czyli łatwo można mieć pro eq czyli szybka nuda bo nie będzie skim juz grac

-Sklep jest bez sensu z cenami za łatwo jest a nawet nie które nie działają

 

ogółem serwer 1/10 NQ ludzie

Opublikowano

@2up

Vip nie dostaje eq diax prot 2 co chwile.. , dostaje zwykle diax eq co 1h

enchanty na tabliczkach już działają.



Do zdobycia zostala jeszcze 1 ranga Budowniczy kontakt skype - dd3201



Zachęcam do pisania podan na budowniczego



UWAGA !!! NOWA MAPA SERWER DALEJ PVP ALE JUZ HARDCORE ! trudniej zdobyc itemki diaxowe mniej osob z diaxowym eq o 80% ! . Zapewnilismy osoba nowym wieksze szanse na przetrwanie i zabice lepszej osoby SERDEDCZNIE ZAPRASZAMY



Svip zniszka do dzisiaj tylko 11zl



Przypominam ze rekrutacja na moda i budowniczego wciaz trwa!



Zrobilismy magazyny , na ktore mozna sie teleportowac przez tabliczke umieszczona na spawnie.



Witam, zapraszam na serwer! za chwile odbedzie sie event

Opublikowano

Serwer i tak jest nadal denny

to ze zwiększył o jakieś 20% koszt enchantu to nic

mapka bardzo mała gdzie taki ntV8171 np tylko kampi i zabija zwykłych gracy na diax pro IV

diaxy to łatwo zdobyć w 10min i diax set + dodatkowe itemy

z adminów tylko jeden mod wchodzi które daje zle bany za zly powód np mi zamiast za skakanie po murach dal lata wchodzi po ścianach wchodzi po ścianach kill aura nodus mmm ale ładnie tak jak spomne zaraz ponizej

ogólnie serwer jest zrobiony na gotowych plikach mogę nawet podać autora i link do niego

 

Serwer jak poprzednio dno 0/10

Opublikowano

Jestem ciekawy czy ty byś umial zrobic serwer bardzo w to watpie zrob swoj serwer i ja wbije i powiem ci ile rzeczy jest do dupy a jak chcialbys wiedziec to nTv8171 musial pracowac pare godzin na tylko zwykle eq



Dodalismy plugin na frakcje



Rekrutacja na Moda i budowniczego wciaz trwa!

Opublikowano

jak chcesz wiedzieć to mógłbym tez zrobić taki serwer w 2dni max a nie parę godzin jak ty korzystając z gotowej paczki pluginow

wiec NQ nie będzie ci tu już tego kału odświeżał

Opublikowano

Dzisiaj o 18 00 odbedzie sie event na ktorym mozna bedzie wygrac nagrode w formie eq lub kasy (do ustalenia)



hahah dzieciaku nie rozśmieszaj mnie nie umiałbyś skonfigurować nawet pewnie pvplvl i p.s naucz sie pisać.



Poszukujemy rówież 1 adminstratora



Dzisiaj vip zniżka!



Poszukujemy osoby ktora ladnie buduje skype - dd3201

Opublikowano

2 edycja jeszcze wieksza zabawa zapraszamy!



Dodany zostal plugin jobs



Dodany zostal plugin jobs



Dodalismy handel z wiesniakami



Dodalismy do vipa komenda /tpahere



Serdecznie zapraszam na serwer niedlugo odbedzie sie event

Opublikowano

@2up

Vip nie dostaje eq diax prot 2 co chwile.. , dostaje zwykle diax eq co 1h

enchanty na tabliczkach już działają.

 

Do zdobycia zostala jeszcze 1 ranga Budowniczy kontakt skype - dd3201

 

Zachęcam do pisania podan na budowniczego

 

UWAGA !!! NOWA MAPA SERWER DALEJ PVP ALE JUZ HARDCORE ! trudniej zdobyc itemki diaxowe mniej osob z diaxowym eq o 80% ! . Zapewnilismy osoba nowym wieksze szanse na przetrwanie i zabice lepszej osoby SERDEDCZNIE ZAPRASZAMY

 

Svip zniszka do dzisiaj tylko 11zl

 

Przypominam ze rekrutacja na moda i budowniczego wciaz trwa!

 

Zrobilismy magazyny , na ktore mozna sie teleportowac przez tabliczke umieszczona na spawnie.

 

Witam, zapraszam na serwer! za chwile odbedzie sie event

tsa ciekawe pvp jest jak vip ma heala...

sygna3.png
Opublikowano

Rekrutacja na moderatora trwa! skype - dd3201



Zapraszam serdecznie na serwer!



Dodalismy plugin na bossy!



Informujemy ze rekrutacja jest on!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...