Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] [200 SLOTÓW] [AUTO DZIAŁKI] [16GB RAM] [FREE BUILD+MINIGAME] [ARENY PARKOUR] [PLECAKI] -- [DosCraft.eu] -- Unikalny serwer FreeBuild!


EratexPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Vxdc.png

_________________________________________________________________________________

Szukasz starego, dobrego, ale zarazem unikalnego serwera FreeBuild?

Wszystkie serwery, które dotychczas spotkałeś nie zaspokoiły Twoich oczekiwań?
Sprawdź serwer DosCraft.eu!

Jedyny taki, unikalny serwer FreeBuild!

_________________________________________________________________________________

bydc.png

<> ADRES IP : freebuild.doscraft.eu

<> 200 slotów

<> Non-Premium

<> Wersja 1.5.2/1.6

<> 16GB RAM

dydc.png

HeadAdmin -- Radzio_PL

HeadAdmin -- Lolase

Moderator -- Madziunia

cydc.png

[»] Działki są w pełni automatyczne, tworzy się je komendą /działka,

[»] Automatyczne areny parkour z nagrodami,

[»] Arena do walki z mobami,

[»] Walki PvP 1vs1,

[»] Podręczne plecaki, ich wielkość zależna od rangi,

[»] Piękna mapa,

[»] Wiele nowych, skróconych komend.

Zxdc.png

 

hozu8c.jpg

2gecxu.jpg

9yfq94.jpg

bap9a7.jpg

 

_________________________________________________________________________________

Opublikowano

Naprawdę dobra prezka, serwer zapowiada się naprawde ciekawie, napewno zagram. Serwerownia doscraft, już widzę że serwer nie padnie po dwóch dniach, i będzie napewno dopracowany w 100% Mam tylko 1 pytanie, kiedy start?

Opublikowano

@IntelC0r3PL : Jeszcze dokładnie nie wiem. Wszystko zależy od kilku czynników. ;-)

Postaramy się, aby wystartować jak najszybciej.

Opublikowano

@MaxFB : Ja również... :)
Mam nadzieję, że serwer Wam się spodoba i będzie sporo graczy! :-)

Jeżeli macie jakieś propozycje, pomysły śmiało pisać!

Opublikowano

@DomsoPlayGames : Każdy czeka, ale może to być trudne... ;)
Nie wiadomo kiedy wyjdzie w miarę stabilny silnik (Spigot), a na jakiejś mocno testowej wersji nie ma sensu tworzyć serwera. ;-)

Opublikowano

@ThePiranessi : Nikt się u Ciebie nie będzie reklamować, bo po 1 jest to żałosne reklamowanie na serwerach, po 2 żal na takim słabym serwerze się reklamować. xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...