Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

::[Autorskie Pluginy/skrypty] PvP.ExGames.PL [PvP] [Ogar] [Szukamy Adma.]


alvin11pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NICK: Kokoszka

WIEK: +14 15
TS3: [tak/nie] Tak
MIKROFON: [tak/nie] Tak
OKRES GRY W MINECRAFT: [w latach] 2011-2013
JĘZYKI PROGRAMOWANIA: [np.: php] Oy,nie znam :(
ZNAJOMOŚĆ KOMEND: [od 1-15] 10
BYŁEŚ/ŁĄŚ ADMINISTRATOREM/MODERATOREM: [tak/nie] Tak

Opublikowano

NICK: Kokoszka

WIEK: +14 15

TS3: [tak/nie] Tak

MIKROFON: [tak/nie] Tak

OKRES GRY W MINECRAFT: [w latach] 2011-2013

JĘZYKI PROGRAMOWANIA: [np.: php] Oy,nie znam :(

ZNAJOMOŚĆ KOMEND: [od 1-15] 10

BYŁEŚ/ŁĄŚ ADMINISTRATOREM/MODERATOREM: [tak/nie] Tak

 

Za mały wiek// możesz się jeszcze bardziej opisać

Opublikowano

NICK:

Katahin

WIEK:

16
TS3:

Tak posiadam ;)
MIKROFON:

Tak
OKRES GRY W MINECRAFT:

Tak z 2 lata będzie , ale co ma okres gry do doświadczenia ?;d
JĘZYKI PROGRAMOWANIA:

No nie za bardzo , ale zawsze można się nauczyć.
ZNAJOMOŚĆ KOMEND:

Zależy od pluginów , ale łatwo je ogarnąć i się nauczyć , ale tak ro 12/15.
BYŁEŚ/ŁĄŚ ADMINISTRATOREM/MODERATOREM:

Tak byłem administratorem na paru serwerach jak i również z 2 razy miałem swój serwer , ale trochę dawno to było .

COŚ O MNIE:

A więc tak nazywam się Wojtek. W tym roku skończyłem gimbaze i chcę się dostać do TI.Jestem ogarnięty i pomocny , lubię pomagać innym i nienawidzę jak admini rozdają itemy -_-

Myślę że będę dobrym Adminem , teraz będę miał trochę wolnego czasu , więc będę się starał umilić grę graczom ;

KONTAKT:

GG:12926121 SKYPE: wojtek.witkowski84

1373890344-U855461.png



By Katahin (Acolytes.pl)


Opublikowano

Serwer zajebisty, najlepszy pvp jaki widziałem... Nie piszę tego żeby dostać jakieś tam itemki, ale że na prawdę taki jest... Chociaż w sumie itemkami nie pogardzę.

 

A tutaj moje podanko na... nie wiem na co :D

 

NICK: Cortez1993

WIEK: 16
TS3: Tak
MIKROFON: Nie (zepsuł się tydzień temu...)
OKRES GRY W MINECRAFT: 2
JĘZYKI PROGRAMOWANIA: Żaden ^^
ZNAJOMOŚĆ KOMEND: 14
BYŁEŚ/ŁĄŚ ADMINISTRATOREM/MODERATOREM: Tak i to wiele razy, miałem z 10 swoich serwerów, które poupadały, bo pieniędzy nie starczyło ^^ Oczywiście byłem także administratorem na innych serwerach...

Opublikowano

Serwer zajebisty, najlepszy pvp jaki widziałem... Nie piszę tego żeby dostać jakieś tam itemki, ale że na prawdę taki jest... Chociaż w sumie itemkami nie pogardzę.

 

A tutaj moje podanko na... nie wiem na co :D

 

NICK: Cortez1993

 

WIEK: 16

TS3: Tak

MIKROFON: Nie (zepsuł się tydzień temu...)

OKRES GRY W MINECRAFT: 2

JĘZYKI PROGRAMOWANIA: Żaden ^^

ZNAJOMOŚĆ KOMEND: 14

BYŁEŚ/ŁĄŚ ADMINISTRATOREM/MODERATOREM: Tak i to wiele razy, miałem z 10 swoich serwerów, które poupadały, bo pieniędzy nie starczyło ^^ Oczywiście byłem także administratorem na innych serwerach...

 

 

Co jak co ale nad podaniem pomyśle

 

Skype: sliwomafia

Opublikowano

A co z moim podaniem ?;d

 

Wszystkie sa rozpatszane

 

 

JEST JUŻ WERSJA 1.6.2 !!!!!

 

s

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...