Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy byście grali na takim serwerze?


Minecraft [Pytania]  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy by?cie grali na takim serwerze?

    • Tak!
      15
    • Nie!
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM!

 

Mam do was pytanie czy byście grali na serwerze "MineCraft" na którym są mapy z Counter Strike (deathrun)?

 

Lista map:

- deathrun_grass

- deathrun_arctic

- deathrun_bieber

- deathrun_c00l_f

- deathrun_forest

50/100

- deathrun_extreme

- deathrun_bhopz

- deathrun_bhopz_v2

- deathrun_projectos

- deathrun_projectos2

- deathrun_projectos3

- deathrun_dust2009

- deathrun_dust2010

- deathrun_horror

 

I kilka innych!

 

Ps.Na serwerze będzie kilka autorskich pluginów i klasy.

Proszę brać udział w ankiecie!

 

Opublikowano

Zagrałbym tylko wprowadź jakieś punkty i system nagród.

Możesz bardziej rozwinąć te zdanie np.Za co byłby te punkty I co by się z nimi robiło.

Opublikowano

Możesz bardziej rozwinąć te zdanie np.Za co byłby te punkty I co by się z nimi robiło.

Ja mam pomysł zabijasz gościa i dostajesz np exp ten exp możesz wykorzystać na bronie granaty itd ;p a tak ogólnie jestem na TAK


animaatjes-16-e2da7b8e7f46849a5b8e8fc22e

Opublikowano

Jeśli ktoś zaznaczył głos na "NIE!" w ankiecie. Proszę o napisanie pod spodem tematu ,dlaczego wybrał właśnie taką a nie inną odpowiedź!

Opublikowano

Więc tak

1 przejście czyli wygrana 5 punktow

terrorysta wygrywa 10 punktow

zabicie terrorysty 5 punkow

 

Nagrody:

1000 punktow- VIp na 3 dni

500 pungkow- Ranga parkorowiec

itp:P

Opublikowano

Pomysł dobry, sam kiedyś o tym myślałem.

Dużej aktywności graczy na tym nie złapiesz jak nie zapewnisz im celu skakania :(

Najlepiej dodać jakiś exp itp.

Coś ala NoLif serwer Parkour ...

Opublikowano

Nie bo nielubie Csa

7a626b8caee8c531f7f05133c1b5dabb.jpg <---- KLIK KLIK jesli klikniesz uratujesz moja 1 szansa w zwalczeniu nalogu grania w minecraft`a

 

 

prosze o kontakt i przekazanie mi info jak zrobic spojlery:D

Opublikowano

UWAGA!

Mam dobrą i złą wiadomość!

Dobra wiadomość : Serwer powstanie!

Zła wiadomość : Ale za około miesiąc lub więcej

Przepraszam gdy znajdziecie tu jakieś błędy ortograficzne pisze na telefonie

Opublikowano

DAŁEM GŁOS NA NIE POWOD SA WLASNIE SAME SERWERY PVP SURVIVALE FRAKCJE I KARABINY TEZ NIE TRUDNO ZNALESC.... A NP RPG ROLE-PLAY ? ILE RAZY GRALES DALEM GLOS NA NIE i nie zmienie tego dziekuje. potem nie piszczie to po chu.. pisesz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...