Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Nieodpychanie mobów z konia


SIRPEANUTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,czy ma ktoś działające nieodpychanie mobów z konia? Nie chce kamermoda . Głównie chodzi mi żeby działał na triador.pl

 

Z góry dzięki. :)

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

Skana zrob sobie sam jak tam chcesz ,mi sie nie chce. pliki sa nie moje ja tylko je ulorzylem tak aby nie bylo reklam w luncherze i dzialał sam hors atak czyli nie odpychania ..

Jezeli by ci to obejscie nei dzialo to zrob nowe przez win rara (odpal rara znajdz folder triadora i zmien koncowke pliku metin2client.bat na .exe

http://www.speedyshare.com/UTdPV/wh.rar

 

 

https://www.virustotal.com/pl/file/fda631500e2212582fe3f89d496dabf4cecefe988a01682f0cb049a327916516/analysis/1372614582/

 

Jednak zrobilem skana

Opublikowano

Skana zrob sobie sam jak tam chcesz ,mi sie nie chce. pliki sa nie moje ja tylko je ulorzylem tak aby nie bylo reklam w luncherze i dzialał sam hors atak czyli nie odpychania ..

Jezeli by ci to obejscie nei dzialo to zrob nowe przez win rara (odpal rara znajdz folder triadora i zmien koncowke pliku metin2client.bat na .exe

http://www.speedyshare.com/UTdPV/wh.rar

 

 

https://www.virustotal.com/pl/file/fda631500e2212582fe3f89d496dabf4cecefe988a01682f0cb049a327916516/analysis/1372614582/

 

Jednak zrobilem skana

A czemu tam jest wh? .

zv669_sipeantus.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...