Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Jak udzielić permisji graczom do przycisków na spawnie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

Mam pytanie dotyczące przycisków na serwerze.

Wszystko mam mniej więcej skonfigurowane, jednak tylko Admini, Modzi mogą przyciskać przyciski na Spawn'ie.

Co powinnam zrobić?

Wyświetla mi się ten komunikat:

 

You are not permitted to use WRITTEN_BOOK

 

Dałam już flagę ./rg flag use allow , ale to nic nie dalo.

A da się w ogóle wyłączyć te czerwone dymki typu "You are not permitted to...."? Troszkę przeszkadza to w grze :/

 

Liczę na waszą pomoc i z góry dzięki.

 

Pozdrawiam.

Art is everything.

Opublikowano

Podaj listę pluginów, nie masz przypadkiem Essentials Protect ?

Members ---> Pro User ---> Postmaker ---> Black Member ---> MPC Champion ---> MPC Gold Member ---> MPC Winner

Opublikowano

A "EssentialsAntiBuild" może to powodować?

Zależy mi na tym, zeby cube był na całą mapę, tylko bez takich "wiadomosci" ze nie możesz użyć tego i tego.

Później porozdzielać część cube'a dla graczy.

Może jakiś zastępczy plugin?



Przepraszam, ale jestem początkującym (może troszkę więcej) Administratorem. Nie jestem jakaś Pro, czy coś ;P 20 slotowy serwer niedługo otwieram i wszystko musi być okey. :)

Art is everything.

Opublikowano

Musisz dodać permissions Modifyworld.*

wywalić essentialsantibuild i essentialsprotect

A dodając "Modifyworld" nie dam czasem wszystkim graczom permisji do niszczenia całej mapy?

 

Wstawiam poniżej listę wszystkich pluginów:

 

http://tinypic.com/r/2guyyrn/5

 

Jak wspomniałam wyżej, zależy mi na "zabezpieczeniu" całej mapy.

Z tego co wiem , powinnam po prostu dać "działkę" na dużą część mapy , bez właściciela. Da się inaczej?

Art is everything.

Opublikowano

Wystarczy wywalić EssentialsAntiBuild.jar i powinno działać.

Dodaj uprawnienie:

- modifyworld.*

Co do tego uprawnienia ,to nie musisz się martwić ,że ci zniszczą ,bo to tylko naprawia błędy ,gdy gracze nie mogą np.jeść jabłek.Oczywiście ,jeśli nie będzie to potrzebne to nie dodawaj.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...