Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24GB RAM] [DZIESIĄTKI MODÓW][NOWE MOBY, BRONIE, MINERAŁY, BIOMY][100% SURVIVAL+PVP] - TheMineCraft


Teeesik

Podoba Ci się serwer? ;p  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Ci si? serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BlSCqoD.png



7584c94fc5198828c2c05f98dbfdda12fa2884d9


 


http://www.speedyshare.com/v7Gdy/.minecraft.rar


Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/914bc1b62c511c94d52e29bced4bc00e0efca345367f9ee7101b9da11c4b934c/analysis/1372359613/



Instrukcja :


Kliknij Windows+R (Uruchom)


Wpisz C:\Users\nazwaużytkownika\AppData\Roaming


Usuń z folderu .minecraft wszystko ZA WYJĄTKIEM RESOURCES !


Wklej tam zawartość paczki ;)




l62gvVR.png




Szukasz serwera innego, niż nudne, te same "survival+frakcje" oparte na identycznych pluginach ?


Jeśli tak, to dobrze trafiłeś ! Dostajesz gwarancję, że szybko od nas nie odejdziesz !



Od momentu wyjścia ze strefy bezpiecznej dostajesz wolną rękę. Możesz ugadać się się ludźmi organizując gildię lub


działać
samemu. Nie znajdziesz u nas żadnych pluginów typu "Factions" ani
"claimów", gdyż nie o to chodzi w tej rozgrywce - survival


to survival - masz niszczyć, zdobywać, budować, przetrwać !

OTO IP!: 46.29.21.145





eFGEF8j.png


Zapewne chcesz już zagrać na naszym serwerze. OTO IP!: 46.29.21.145


Na zachętę parę screenów z gry :




Nowe MOBY, które spotkać można w całym świecie gry.


Aktualnie ~50



mkJczTD.png



Mnóstwo nowych rud, minerałów, z których możemy wytworzyć narzędzia, bronie


arXLVTN.png



Setki kombinacji wytwarzania oraz nowe narzędzia. Przykładowo możemy wykonać jeden człon kilofa z miedzi,


zaś drugi z kamienia !


ibfHH2e.png



Zombie - teraz przetrwanie będzie trudniejsze zarówna na jak i pod ziemią


6m0fcxM.png






Do
tego dochodzą autmatycznie budujące się zamki, nowe miejsca w EQ
postaci, plecaki, rozszerzacz HP oraz wiele więcej modyfikacji, które
wkrótce zobaczycie ;).






reff.



ref



Zapraszamy!

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Dodam, że ja nie jestem adminem, ja tylko zareklamowałem ten serw, bo mi się spodobał/



ref



ref



ref

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

ZAPRASZAMY!



ref

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Mody żadko spotykane, ale kozackie. Serwer sam w sobie średni - zwykły surwiwal, ja bym do niego ododał frakcje.

Jeśli ktoś jest zwolennikiem survi, to polecam. Nie ma żadnych lagów.

Opublikowano

Mody żadko spotykane, ale kozackie. Serwer sam w sobie średni - zwykły surwiwal, ja bym do niego ododał frakcje.

Jeśli ktoś jest zwolennikiem survi, to polecam. Nie ma żadnych lagów.

Nie ma żadnych lagów czy ty ślepy czy coś nie tak z tobą.

Na początku bardzo serwer sie zapowiadał dobrze ale jak weszlem chcialem cos rozwalic to czekalem 3 sek na cos takie lagi ze grac sie nie da.

Poprawcie lagi a moze bedzie wiecej ludzi.A zapowiadal sie tak dobrze.

Opublikowano

jest ts3?

Nie ma

 

Nie ma żadnych lagów czy ty ślepy czy coś nie tak z tobą.

Na początku bardzo serwer sie zapowiadał dobrze ale jak weszlem chcialem cos rozwalic to czekalem 3 sek na cos takie lagi ze grac sie nie da.

Poprawcie lagi a moze bedzie wiecej ludzi.A zapowiadal sie tak dobrze.

 

Proponuję Ci zmienić drewniany internet :P.

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

czemu przy ładowaniu launchera mam czarny ekran ciągle?

 

Musiałeś źle podmienić pliki..

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

daje usuwam folder .minecraft (dla pewności) od nowa daje force update gdy już beda nowe pliki w .minecraft usuwam każdy oprocz folderu resources. wrzucam te pliki to .miencraft , zamykam , włączam mc.



@REF pomoże ktoś?

Opublikowano

Poradnik instalacji!!!:

 

1. Wywalacie swój folder .minecraft na pulpit.

2. Robicie Force Update.

3. Wsadzacie wszystkie pliki z pobranej paczki do nowego .minecraft

4. Odpalacie MC.

5. Cieszycie się grą.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...