Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[**CraftArmy**][Survival+Gildie][HeadDrops][Exp ze stone][24/7][Brak lagow][Pomocna administracja][Drop ze stone][Zycie nad glowami]


MrLoL4421

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

08513311636925152910.png

 

Typ : Survival + Gildie.

 

 

IP Serwera : 46.29.20.175:25125

 

 

Ilosc slotów : 35.

 

 

Zwierzęta: Tak.

 

 

 

PVP : Tak.

 

 

Potwory : Tak.

 

 

Nether : Tak.

 

 

Biala Lista : Nie.

 

 

96295025216520922198.png

 

HeadAdmini

- obe244

- KRIZU01

 

Admini

- Brak

 

Moderatorzy

- Serduszko

 

 

 

 

 

00194598693658612063.png

 

 

HeadDrops , Exp ze stone , OtherDrops , HealthBar - Zycie nad glowami graczy i mobów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

41675161955955173684.png

 

Serwer powstal nie dawno, szukamy doświadczonych Adminów, zachęcamy również do kupienia VIP oraz SuperVIP gdyż Pierwsze 5 osób kupujące VIP lub SuperVIP dostają na zawsze!!! już 2 osoby zakupiły, serdecznie zachęcam do kupowania, zapraszamy na serwer bardzo was serdecznie. Pracujemy nad Areną PVP oraz Eventami.

 

Podanie o Admina

 

Wiek (Min 15 Lat Wymagane!) :

Nick :

Ile grasz w minecrafta? :

Będziesz uczestniczył w życiu serwera? :

Jesteś ogarnięty? :

Posiadasz skype (wymagany, jeśli tak to podaj) ? :

Kilka screenów zachęcających ? (Tzw budowli) :

Znajomość Komend 1/10 (Wymień chociaż 10 najważniejszych) :

Będziesz reklamował serwer? :

REKRUTACJA TRWA DO 22:00!

 

 

KONTAKT Z H@

- obe244 - sebastian.pawlowski97

 

 

PRZEPRASZAMY WAS ZA WSZELKI KOMPLIKACJE. OBIECUJEMY ZE TO WIECEJ SIE NIE POWTÓRZY. JEDEN Z PLUGINÓW ZASZWANKOWAŁ. W RAMACH REKOMPENSATY KAZDA OSOBA GRAJACA JUZ NA NASZYM SERWERZE UCIERPIALA DAJEMY JEJ 5 DIAXOW POZDRAWIAMY I PRZEPRASZAM JESZCZE RAZ Zaloga CraftArmy!

Opublikowano

Wiek (Min 15 Lat Wymagane!) : 16


Nick : bolda500


Ile grasz w minecrafta? : Od Alphy, to będzie tak z 3-4 lata.


Będziesz uczestniczył w życiu serwera? : Oczywiście. Jeszcze "hoho" go rozwinę :)

 

Jesteś ogarnięty? : Jak najbardziej.


Posiadasz skype (wymagany, jeśli tak to podaj) ? : Tak, mam : chippendeizz


Kilka screenów zachęcających ? : Nie rozumiem, zachęcających do czego?


Znajomość Komend 1/10 (Wymień chociaż 10 najważniejszych) : Najważniejsze:

/ban

/kick

/kill

/op

/deop

Na frakcje /f create

/f delete

/tp

/tphere

/tpa

/tpahere

/kickall

/banall

/mute

A jeśli chodzi o znajomość komend i pluginów 9/10.


Będziesz reklamował serwer? : Oczywiście , że tak.

Opublikowano

Przepraszam Kilka screenow zachecajacych, chodzi o budowle. Przepraszam za ten błąd poprawione. Przyjęty na próbe, bardzo fajnie że tak rozpisałeś to. Pozdrawiam.

Opublikowano

Wiek: 15 lat.

Nick: LesteR

Ile grasz w Minecrafta?: Od Alphy (3 lata)

Będziesz uczestniczył w życiu serwera?: Oczywiście. (Lubie pomagać w reklamacji serwerów.)

Jesteś ogar?: Tak.

Posiadasz Skype? (Jak tak, to podaj): Mam zainstalowany Skype, lecz nie mam konta. (W każdej chwili mogę założyć...)

Kilka screenów zachęcających: Budowniczym nie byłem i nie chce być :D

Znajomość komend 1/10 (Wymień chociaż 10 najważniejszych):

/ban

/kick

/give <nick> <ID>

/time day

/setspawn

/tp

/mute

/op

/kickall

/weather sunny

Będziesz reklamował serwer? Oczywiście :)

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Ocena serwera :

- Świetna administracja, nie jest... Jak to się mówi... "sucha".

- Dobrze dobrane pluginy (i jak dobrze mi się zdaje, jeden autorski)

- Nie za dobre, aczkolwiek pomocne eq na start.

- Ceny Vip i Supervip, nie są jakieś kolosalnie wielkie, a przy tym oferta bardzo dobra i "wyrafinowana"

- Admin rządzi pewną ręką, nie odpowiada "głupio" na proste i głupie odzywki chamskich graczy.

 

 

Ocena końcowa 10/10

 

Podanie na admina (Cz4rt3k)

Wiek : 14 (Tak wiem, że minimum to 15, lecz uwierzcie mi... Taki 14 latek może się przydać/zachować lepiej w niektórych sytuacjach lepiej niż 15)

Nick : Cz4rt3k

Ile grasz minecrafta? : Tak koło indev'a

Będziesz uczestniczył w życiu serwera? : No oczywiście, przecież po coś składam te podanie.

Jesteś ogarnięty? : Tak, a na jakiego wyglądam? ^^

Czy posiadasz skype?: Tak - cz4rt3k

Kilka screenów zachecających :

Znajomość komend 1/10 -

/slay <nick>

/kick <nick>

/ban lub /tempban

/rg define

//wand

/tp <nick> lub /s <nick> (kumaci wiedzą o co chodzi)

/f create <nazwa>

/f claim

Będziesz reklamował serwer? : Tak, zawszę i wszędzie. Jeżeli tylko znajdę wolny czas.

Mam nadzieje że przymrużycie oka na mój wiek. :) Pozdrawiam Cz4rt3k

911001425911918417398.jpeg

Opublikowano

Wiek (Min 15 Lat Wymagane!) :14 (ale ogar mam 3 serwery :D)


Nick : zwiad123


Ile grasz w minecrafta? : od indev


Będziesz uczestniczył w życiu serwera? :Tak !


Jesteś ogarnięty? :Bardzo jedynie tam na jakiś czas zrobię mały troll :D


Posiadasz skype (wymagany, jeśli tak to podaj) ? :zwiiad


Kilka screenów zachęcających ? (Tzw budowli) :

uq9.pngzmtm.png


Znajomość Komend 1/10 (Wymień chociaż 10 najważniejszych) :10


/rg define nazwa nazwa


//set


//undo


//walls


/reload


/broadcast


/kick


/ban


/tempban


/tp


/s


/tpall


Będziesz reklamował serwer? :Tak jak tylko będę umiał będę reklamował serwer ! mogę nawet na YouTube (prawie 300 widzów)


585571426179277855228.png

 

Opublikowano

Ocena serwera :

- Świetna administracja, nie jest... Jak to się mówi... "sucha".

- Dobrze dobrane pluginy (i jak dobrze mi się zdaje, jeden autorski)

- Nie za dobre, aczkolwiek pomocne eq na start.

- Ceny Vip i Supervip, nie są jakieś kolosalnie wielkie, a przy tym oferta bardzo dobra i "wyrafinowana"

- Admin rządzi pewną ręką, nie odpowiada "głupio" na proste i głupie odzywki chamskich graczy.

 

 

Ocena końcowa 10/10

 

Podanie na admina (Cz4rt3k)

Wiek : 14 (Tak wiem, że minimum to 15, lecz uwierzcie mi... Taki 14 latek może się przydać/zachować lepiej w niektórych sytuacjach lepiej niż 15)

Nick : Cz4rt3k

Ile grasz minecrafta? : Tak koło indev'a

Będziesz uczestniczył w życiu serwera? : No oczywiście, przecież po coś składam te podanie.

Jesteś ogarnięty? : Tak, a na jakiego wyglądam? ^^

Czy posiadasz skype?: Tak - cz4rt3k

Kilka screenów zachecających :

 

Znajomość komend 1/10 -

/slay <nick>

/kick <nick>

/ban lub /tempban

/rg define

//wand

/tp <nick> lub /s <nick> (kumaci wiedzą o co chodzi)

/f create <nazwa>

/f claim

Będziesz reklamował serwer? : Tak, zawszę i wszędzie. Jeżeli tylko znajdę wolny czas.

Mam nadzieje że przymrużycie oka na mój wiek. :) Pozdrawiam Cz4rt3k

Dodany na próbe.

 

 

 

Wiek (Min 15 Lat Wymagane!) :14 (ale ogar mam 3 serwery :D)

Nick : zwiad123

Ile grasz w minecrafta? : od indev

Będziesz uczestniczył w życiu serwera? :Tak !

Jesteś ogarnięty? :Bardzo jedynie tam na jakiś czas zrobię mały troll :D

Posiadasz skype (wymagany, jeśli tak to podaj) ? :zwiiad

Kilka screenów zachęcających ? (Tzw budowli) :

uq9.pngzmtm.png

Znajomość Komend 1/10 (Wymień chociaż 10 najważniejszych) :10

/rg define nazwa nazwa

//set

//undo

//walls

/reload

/broadcast

/kick

/ban

/tempban

/tp

/s

/tpall

Będziesz reklamował serwer? :Tak jak tylko będę umiał będę reklamował serwer ! mogę nawet na YouTube (prawie 300 widzów)

Pomysle jeszcze do jutra.

 

Wiek: 15 lat.

Nick: LesteR

Ile grasz w Minecrafta?: Od Alphy (3 lata)

Będziesz uczestniczył w życiu serwera?: Oczywiście. (Lubie pomagać w reklamacji serwerów.)

Jesteś ogar?: Tak.

Posiadasz Skype? (Jak tak, to podaj): Mam zainstalowany Skype, lecz nie mam konta. (W każdej chwili mogę założyć...)

Kilka screenów zachęcających: Budowniczym nie byłem i nie chce być :D

Znajomość komend 1/10 (Wymień chociaż 10 najważniejszych):

/ban

/kick

/give <nick> <ID>

/time day

/setspawn

/tp

/mute

/op

/kickall

/weather sunny

Będziesz reklamował serwer? Oczywiście :)

Nie dodany.

 

Pozdrawiam

 

KONIEC REKRUTACJI!

Opublikowano

Ten server ssie pento. Admini nieogarnięci bawią się w jakieś babskie przebieranki i w ogóle od nich pedalstwem zalatuje na kilometr. Najchętniej wysłałbym ich na 3-tygodniowy obóz do Oświęcimia. Pozdrawia - niemiecki gracz.

43293210399100931778.png

mca.png

A może piwko?

Opublikowano

Serwer zajebisty ! taka godzina a dużo ludzi ! 10/10 serwer dopracowany i wgl administracja jest ogarnięta jedynie blood czy bod nei pamiętam ale na b jest nie ogarem !

585571426179277855228.png

 

Opublikowano

@up, w takim razie nie masz co tutaj grać , ponieważ bod jest właścicielem tego serwera i zapewne nie będzie tolerował takiego zachowania z twojej strony .. ;]

Opublikowano

@up, w takim razie nie masz co tutaj grać , ponieważ bod jest właścicielem tego serwera i zapewne nie będzie tolerował takiego zachowania z twojej strony .. ;]

Jakim właścicielem, ze ty jestes Wlascicielem bolda? Prosze Cie...

 

ZAPRASZAM NA SERWER !!! :):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Opublikowano

Zapraszam, ZwIaD ,Gratulacje masz Admina. Boldo, przykro mi tracisz Admina.

 

ZAPRASZAM!



Za chwile bedzie zwiekszony Drop

 

Diax - 1%

Zelazo - 1,7%

Zloto - 1,5%.

 

Zapraszam Do GRY!



@Edit

 

Drop zmieniony Zapraszam!

Opublikowano

Serwer się rozwija jest coraz więcej graczy bardzo mili admini oraz pomocni wysłuchają prośby twojej na temat dodania lub uwage na temat serwera

zachęcam do kupna vipa i svipa : P opłaca się ^^

zapraszam wszystkich i miłego grania

Opublikowano

Zapraszam bardzo serdecznie już za nie długo Reklama serwera na Youtube :).



Ok godz 22 Rekrutacja na Moderatora

 

ZAPRASZAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE DO GRY.

 

NOWOSCI PRZYGOTOWANE NA NAJBLIZSZE DNI :

 

- Team Speak 3 Serwerowy.

- Forum Serwerowe

- Powiekszenie Slotow!

 

Dzisiaj byla liczba 32 osob na 35 mozliwych, dodam iz serwer ma 2 DNI!!!

Opublikowano

FORUM


Forum będzie na silniku IPBoard i będzie posiadać domene .pl lub .eu




POSTĘP


||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||


585571426179277855228.png

 

Opublikowano

czekamy wszyscy miło by bylo jakby zwiększyli sloty bo coraz większa liczba osób gra :D

 

 

 

Bardzo bym był wdzięczny za info ile potrwa przerwa bo naprawdę nie chce mi się szukac innego serwa :P

Opublikowano

Nie, na razie było by dobrze jakby nie robili 1.6 ponieważ ta mapa jest naprawdę nowa i nie jest zniszczona, ale to tylko moja opinia :). Pozdrawiam Cz4rt3k.

911001425911918417398.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...