Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Erni304

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry, kiedyś na YT widziałem grę podobną do planet side no wiecie bardzo wielka mapa multiplayer.

Coś tam pisało że 100 players vs 100 players.

Więc pytanko czy znacie taką grę gdzie walczy wiele osób na dużą skalę (multyplayer) takie coś jak Planet Side i Planet Side2

albo jak podróbka planetside "Mars War" SS

 

=======================

Kolejne pytanko.

Chciałbym zagrać w planet side 1

lecz chcę się dowiedzieć w jaki sposób ją zdobydż

ponieważ, gdy próbowałem ściągnąć to właczał mi się launcher i oczywiście gdy stworzyłem konto poprawnie się logowałem i wyskakiwało że trzeba coś tam aktywować konto.Może ktoś z was wie jak ten problem rozwiązać.

 

 

SW7AIKz.jpg


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Tribes ascend? a co do 2 to może email lub jakiś key?

Tribes Ascend na skalę bitewną? XDDDD

 

Szczerze? Poza Armą nic mi do głowy nie przychodzi.

u2q6.jpg

Opublikowano

Tribes Ascend na skalę bitewną? XDDDD

 

Szczerze? Poza Armą nic mi do głowy nie przychodzi.

W czym arma jest podobna do planetside?

Tribes Ascend jest podobne, jeśli jest full serwer i mapa np. arena.

 

@top

Poszukać możesz jeszcze na stronce:

www.onrpg.com
Opublikowano

Na skale graczy to Arma... Tam nieraz grałem z 2,5k osób w symulacje ale niewiem czy lubisz simulation-sandbox :F

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



Opublikowano

Na skale graczy to Arma... Tam nieraz grałem z 2,5k osób w symulacje ale niewiem czy lubisz simulation-sandbox :F

W czym arma jest podobna do planetside... ;x

 

@top

 

Warhammer 40K: Eternal Crusade, Global Agenda 2 i ew. Super Monday Night Combat .

Opublikowano

Chodziło mu o wielką mape Multiplayer i dużo graczy a nie o planetside... Czytaj ze zrozumieniem... i rozwiazał juz swój problem bo dostałem lIke :P

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



Opublikowano

To nie temat do dyskusji i oceniania, czy dana gra odpowiada autorowi tematu, on sam zadecyduje czy mu się podoba.

Każde następne takie posty będą karane.

 

Duże tereny do gry oferuje też np. Operation Flashpoint: Dragon Rising i seria ArmA.

Co do dużej ilości graczy to pod tym względem króluje PlanteSide 2 i raczej nie znajdziesz podobnej i dobrej gry z tyloma graczami.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

W czym arma jest podobna do planetside?

Tribes Ascend jest podobne, jeśli jest full serwer i mapa np. arena.

 

@top

Poszukać możesz jeszcze na stronce:

www.onrpg.com

Według podanych informacji... ten uzytkownik zapytał o gre na duza skale ( Masive-MUltiplayer) nie było napisane nic o kategori

Więc pytanko czy znacie taką grę gdzie walczy wiele osób na dużą skalę (multyplayer) takie coś jak Planet Side i Planet Side2

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



Opublikowano

W BF4 jest taka możliwość, ale nie wiem czy Ci pasuje.. nie ma tam 100vs100 ale trochę mniej. ;)

Do PlanetSide nie ma podobnej gdzie jest 100vs100 lub jakoś tak.

Opublikowano

Patrząc po poście RoSSeeR Bf 4 ma się nijak do pytania autora bo BF 3 daje to samo co BF 4 <lol>.

 

Pytanie Autora:

-Cała seria ArmA

-Seria Operation Flashpoint

-Tribes Ascend

final.jpg
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...