Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia]Parę sugestii na MPC ;-)


TenStylOdLajka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam drodzy forumowicze.


Chciałbym Wam przedstawić moje 4 sugestie odnośnie MPC.



Wakacje z MPCForum - czyli wakacyjne eventowanie na MPC!



Sugestia 1


"Skype w ustawieniach!"



Wprowadzenie odnośnika na Skype, w rubryczce profilu.


Do tej pory mamy do dyspozycji tylko GG, Steam'a etc.


Wiele osób jednak kontaktuje się przez Skype'a i myślę, że dobrze by było taki odnośniczek wprowadzić.


Dodatkowo możliwość, że po kliknięciu na nick, automatycznie dzwoni nam do użytkownika, opcja tzw. "Call Me"


Sugestia 2


"Ranking reputacji!"



Wprowadzenie na MPC rankingu dziennej reputacji.


Teraz mamy do dyspozycji ranking postów, oraz najwyższa reputacja.


Ale czemu by nie wprowadzić dzienną reputację?


Dodatkowo by nie zaśmiecać forum, proponowałbym aby można było przewijać sobie np. jakimś przyciskiem


z rankingu postów do rankingu reputacji. Myślę, że byłby to ciekawy pomysł.


Sugestia 3


"Forumowicz dnia!"



Wprowadzenie opcji "Top użytkownika". Polegałoby to na tym, że codziennie wybierany by był top użytkownik, tzn. użytkownik, który w danym dniu napisał jak najwięcej postów, jak najwięcej zdobył punktów reputacji i nie otrzymał żadnych punktów karnych. Taki dzienny użytkownik mógłby być nagradzany like'ami z automatu, czyli np. jakiś utomatyczny bot-rozdawacz like (mógłby być taki uruchomiony) dawałby top użytkownikowi 10 like. Użytkownik, który byłby 7 dni pod rząd top użytkownikiem otrzymywałby od tego bota-rozdawacza 5 gwiazdek do profilu.


Sugestia 4


"Los-numeros czyli wakacyjna ruletka na MPC!"



Są wakacje. Na MPC jest dziennie bardzo dużo użytkowników. Moją propozycją jest wprowadzenie (na czas wakacji) cotygodniowej piątkowej ruletki. Byłaby to zabawa na zasadzie Los-Numeros. Użytkownicy wchodziliby do działu stworzonego przez administrację (mogłoby być to w dziale Informacje MPC) i pisaliby swój numerek od 1 do 100. W piątki ok. godziny 17:00 (najwięcej userów) administracja włączałaby live na twitchu, na którym uruchamiany byłby program, który losowałby numerki od 1 do 100(prosty program do napisania np. w DELPHI), 3 wylosowanych użytkowników z numerkiem otrzymywałoby od bota-rozdawacza(który był w sugestii 3) 30 like'ów i odebranie 5% z paska ostrzeżeń. Myślę, że byłaby to duża szansa dla niektórych userów.



I co wy na to ?


Byłby to takie 'Wakacyjne Nowości'.


Pozdrawiam,



Ernest.


Opublikowano

1. 1 sugestia zerżnięta od innej w tym dziale, nie.

2. Nie, dobrze wiem że Ty cały czas je dostajesz i robisz tą sugestię tylko na swoje potrzeby.

3. No pewnie, jeszcze chciałbyś być za Twoją topkę być pierwszy w reputacji? Nie.

4. Nie, za dużo dobrego.

 

Reasumując, nikt nie będzie wprowadzał takich zmian bo jedna osoba tak chce gdyż akurat ma bardzo dużą aktywność, aż czuć zapach e-spermy z e-penisa.

Opublikowano

1. Nie, każdy by spamował do takiego użytkownika, który by to ustawił.

Do mnie to może nie aż tak, ale do moderatora/kida jak najbardziej.

To nie miałoby sensu.

 

2. Jak dla mnie to nie ma sensu.

Po co codziennie mają być nowi "likerzy"?

Bazie danych na pewno nie pomaga takie coś.

Ale nie tylko dlatego jestem na nie.

 

3. Nie, już jest "top dzisiejszych użytkowników" i to wystarczy.

Działa na podobnej zasadzie (posty) i nie ma moim zdaniem sensu wprowadzania

dodatkowych czynników, które na to wpływają.

 

4. Nie, to byłoby na zasadzie konkursu/losowania, a tego już mamy na MPC i mnie starczy.

Tego byłoby za dużo.

343731479829004887779.png

Opublikowano

1 . Nie .

2 . I tak były by tylko osoby z jakąś rangą .. Czyli też Nie .

3 . W topce ty jesteś najczęściej więc też Nie .

4 . Było by ciekawie .

 

Więc 3 razy nie dziękujemy ...

oDYVDfv.gif
Opublikowano

1. 1 sugestia zerżnięta od innej w tym dziale, nie.

2. Nie, dobrze wiem że Ty cały czas je dostajesz i robisz tą sugestię tylko na swoje potrzeby.

3. No pewnie, jeszcze chciałbyś być za Twoją topkę być pierwszy w reputacji? Nie.

4. Nie, za dużo dobrego.

 

Reasumując, nikt nie będzie wprowadzał takich zmian bo jedna osoba tak chce gdyż akurat ma bardzo dużą aktywność, aż czuć zapach e-spermy z e-penisa.

 

1. Przecież skype jest, gadu gadu nie ma a poza tym ja napisałem pierwszy sugestię, nie endy.

2. Nie

3. HAHAHAHAHAHHAHA, nie

4. Bez przesady, wystarczą konkursy których jest aż za dużo.

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Niestety odpada.

Jeżeli ktoś czuje potrzebę podzielenia się Skype z kimś innym - pisze PW.

Reputacja - była taka sugestia i została odrzucona. Nie widzę w tym sensu, zacznie się kolejny wyścig szczurów.

To, co wyżej - wyścig szczurów. Spam, spam i żebranie lajków.

Także odpada. Takie konkursy są fajne, ale raz na jakiś czas, a nie regularnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...