Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Freeze gry na multi po 15 sekundach


fakir0204

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!



Kupiłem grę battlefield 3 z premium i odrazu na wejściu mam bardzo
duże problemy z odpaleniem tej gry. Po 5/15 sekundach od wejścia na
serwer gra freezuje się, dźwięk zapętla się w ostatnich 2 sekundach,
ekran "stoi" w miejscu i jedynym rozwiązaniem jest wyłączenie go
menagerem. Gra przez te 15 sekund działa wyśmienicie, żadnych spików
itp. Czytałem forum lecz nic podobnego nie spotkałem. Punk Buster mam
zaktualizowany i po wyjściu z serwera nie mam żadnych błędów odnośnie
jego więc myślę ,że to nie jego problem. Z góry dziękuje za wszelką
pomoc.





Wersję gry: skan

Wersję systemu: windows 7 64 bity legalna

Konfigurację komputera:

- procesor Intel® Core2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz (2 CPUs), ~2.5GHz

- karta graficzna ATI Radeon HD 4800 Series

- płyta główna Gigabyte Technology EP45-DS4

- ilość pamięci 6144MB RAM

- directx 11.0

Opublikowano

Mi sie zdaje ze masz ciutke slaba grafike i komp nie ogarnia . Ale sproboj dac origin/moje gry/ prawym przyciskiem na obrazek z bf3 / napraw instalacje .. Jesli to nie pomoze sproboj przeczyscic kompa w srodku z calego kurzu jesli ma ;) . Licze na like

Przybij Piątke [5] :D

Opublikowano

Cygan grałem na średnich ustawieniach i normalnei chodziła gra nie ścinała to po prostu czasem tak mocno mi zetnie, że musze kompa resetować albo za pomoc menedżera urządzeń grę wyłączyć do tego dźwięk tak jak by się zwiesza za chwilę zajmę się wyczyszczaniem kompa i naprawą instalacji :)

Opublikowano

Ja zrobiłem już "naprawę instalacji" i czysczeniem kompa nic to nie pomogło. Komp moze i cieniutki ale na srednich przez 15 sekund smiga bardzo dobrze bez spadków fpsów więc myślę ,że to nie ten problem. Ma ktoś inne pomysły ?

sebosebosca jaką masz kartę dźwiękową?
Opublikowano

Podaj temperatury podzespołow tj. procesor i karta graficzna

Najlepiej użyj SpeedFan

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

fakir wydaje mi się, że nie zagramy, ponieważ mamy za słaby sprzęt, a tak nam się ścina gra w pewnym momencie, ponieważ ta gra jest za dobra na nasze komputery i z tego powodu, iż podczas gry temperatura gwałtownie wzrasta do 100 stopni podzespoły się odłączają i jednoczesnie gra łapie jednego wielkiego laga.



Dobrze, że dostałem chociaż gwarancję na rok w sklepie to mogę odzyskać kase :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...