Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który czołg w Wocie jest najtrudniejszy do ogarnięcia ?


PvtJacob

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artami grałem mało więc nie wiem ;).Wydaje mi się,że nie są trudne bo dobre przeładowanie i dobra celność wpływa na łatwość tej arty ale zdaje mi się, że strzelają płasko więc tu już jest problem.

Opublikowano

Francuskie czołgi, amerykańskie medy.

 

Francuskie czołgi ? To chyba tylko bat chat jak co . Amerykańskie medy ? No chyba nie ...

Opublikowano

Td francuskie jedynie a scouty az takie trudne nie sa zalezy jakie

Zależy jaki scout, taki Chaffee ma zupełnie inny styl gry niż T-50-2

T-50-2 jedzie się zazwyczaj na kamikaze :P

Na idiotę do bazy przeciwnika, przynajmniej tak gra większość graczy :P

shoob.png

Opublikowano

Chaffee to taki zwrotny M5 Stuart z mocnym działem... Ale fakt, trudno się nauczyć. Ale lepiej uczyć się na M5'ce, nie wychodzi na minus, a styl gry jest podobny. Chyba że Chaffiego nisko wyrzuci (czyt. VII - VIIII). Wtedy gra się jak Cromwell'em - uważając na wszystko i nawalając gradem pocisków także w ruchu bo i tak się trafi.

Opublikowano

Nikt by się chyba nie spodziewał, ale są dla mnie dwa pojazdy IV tieru które napsuły mi nerwów najbardziej ze wszystkich:

1. AMX 40

2. SAu 40

Potem są już mniej "hardcorowe" pojazdy takie jak

1. T-34

2. ISU-152 (oczywiście bez działa, wymagał wtedy całkowicie odmiennej taktyki niż na ostatnim dziale)

3. IS-3 (to samo co wyżej. Jego 122 mm podstawowe były OKROPNE)

 

 

Opublikowano

Nikt by się chyba nie spodziewał, ale są dla mnie dwa pojazdy IV tieru które napsuły mi nerwów najbardziej ze wszystkich:

1. AMX 40

2. SAu 40

Potem są już mniej "hardcorowe" pojazdy takie jak

1. T-34

2. ISU-152 (oczywiście bez działa, wymagał wtedy całkowicie odmiennej taktyki niż na ostatnim dziale)

3. IS-3 (to samo co wyżej. Jego 122 mm podstawowe były OKROPNE)

 

IS-3 ze stockiem słaby? o.O

Od kiedy?

o.O

 

 

 

Chaffee to taki zwrotny M5 Stuart z mocnym działem... Ale fakt, trudno się nauczyć. Ale lepiej uczyć się na M5'ce, nie wychodzi na minus, a styl gry jest podobny. Chyba że Chaffiego nisko wyrzuci (czyt. VII - VIIII). Wtedy gra się jak Cromwell'em - uważając na wszystko i nawalając gradem pocisków także w ruchu bo i tak się trafi.

 

Czy ty naprawdę porównujesz M5 z Chaffeem?

M5 jest drewniany, Chaffee jest jednym z najzwrotniejszych czołgów w grze.

M5 rzuca na IV

M5 ma niecelną haubicę, która nie jest najlepsza.

Działo Chaffeego jest zajebiste, celne nawet podczas jazdy. (Szczerze celniejsze podczas jazdy niż haubica M5 w miejscu).

M5 jako nauka do Chaffeego to jak uczyć się M7 Priestem do gry S-51

shoob.png

Opublikowano

Ogólnie to wszystkie Francuzy są trudne.

Do tego arty, zupełnie inny playstyle

No i Chaffe, niby mocny ale ciężko ogarnąć.

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Prawda jest taka, ze wszystkie do.III t. , robisz z palcem w nosie, IV byle przejsc i zapomniec (sa wyjatki). Tier V, to tier na ktorym musisz ogarnac kazdy czolg i kazdy jest "trudny". Pamietam jak pierwszy raz ruszylem do bitwy KV-1 , o matko jedyna, tragedia ;) Ale musialo minac z 50-100 bitew i zostal wtedy nr 1 :) I tak z kazdym, od V t. w gore. Trzeba grac, grac i jeszcze raz grac :)

 

P.S.

Jedyna linia czolgow, ktora mi "nie lezy" to Made in France. Nie lubie tych franctanków ;)

test

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...