Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Armageddon, potrzebni ludzie! Zapraszam do pisania podań


john28

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Armageddon 3

Informacje3.png

strzalka.gifTYP: Survival

strzalka.gifSloty: 40

strzalka.gifIP: Tylko dla wybranych

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak


Administracja5.png
Adus (19lat), Lexon (18lat), Lewak (17lat)

pluginy3.png
Doskonale dobrane.

InformacjeDOT3.png

WZÓR PODANIA:

Wiek:

Mikrofon:

Ts3:

Ortografia (0/10)

Ogarniasz?

Dlaczego właśnie TY?

Zapłacisz?

Otóż mój kolega, mniejszy youtuber, Adus3D, prowadzi serwer Armageddon, który jest typu Kwadratowej Masakry, lecz nie jest to identyko, tylko inne pluginy, ale to co jest podobne to to że jest white list'a i są wyznaczeni ludzie.

I właśnie w tej sprawie tutaj pisze, Adus chce założyć serwer 40 slotowy, lecz nie ma na to środków, i jeśli chcesz się dostać na taki serwer, będziesz musiał zapłacić ok. 6zł i napisać jakieś ogarnięte podanie, jeśli się nam spodobasz, i zapłacisz, masz dostęp do serwera na wyłączność.

Chcesz napisać podanie? Kontakt na skype: funiox, adushd3d

Podania można pisać tylko dziś (29.06.2013)

Masz jakieś pytania/Problemy ?

Pisz niżej, napewno odpisze.

Opublikowano

Ogarnij to jakoś graficznie. Napisz pełne podanie. Będzie dobrze, a ja się muszę jeszcze zastanowić. Ale, like na zachętę. :)

Polecane przeze mnie TuT'y :

 

[TuT] Epic Boss ( by Ichcios )

http://www.mpcforum.pl/topic/735116-dltutpluginepicboss-stworz-wlasnego-niepowtarzalnego-bossa/

-- Tutaj może być twój TuT , chcesz ? Napisz mi na PW ! --

Opublikowano

@up

Pisałem to 3 min, ale to nie jest żadna prezka, itd.

Chyba ważne jest przesłanie tego posta, a nie "grafika" ?

Opublikowano

Jak chcesz kasę to się wysil
:) Zdarza mi się czasem dać serwer do 40 slotów za darmo ale z taka publikacja to byś szans nie miał.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

@up Słuchaj, kasa kasą, ale też potrzebujemy ogarniętych ludzi, jeśli chcesz wiedzieć więcej, to poprostu pisz na skype.



// Edytuje cały mój post, ogarne to jakoś graficznie, bardziej sie rozpisze. ;>

Opublikowano

Podanie podaniem, lecz : Nie ma wzoru, gdy by ci dużo osób się dostało na serwer, to co potem ? dostaniesz z 100 zł, kilka przeznaczysz na serwer i reszta dla cb ? czy co...

Opublikowano

@up Za wzór się już biorę, a co do reszty kasy która zostanie ( jeśli wgl coś takiego będzie ) to przeznaczymy to na dalsze opłacanie serwera.

// Na nadwyżke kasy nie licze, dlatego że sms który zostanie wysłany (6zł) zasili serwer o 2.50 zł :>

Opublikowano

Zgłaszam się na Admina.

 

 

Imię: Kuba

Wiek: 15

Staż z MC: 2lata

Staż z Serwerami: 2lata

Dlaczego Ty: Ja bo lubie grać i pomagać ludziom/graczom.

Kontakt:GG 47197132 Skype gurbasekbarcikowa

 
Opublikowano

Nick:Polska Panda

Wiek:15 lat

Skype;Tak

Jestem ogarniety:tak

Dlaczego ja: Potrafię programować w html czyli pisać strony (mogę zrobić stronę serwera) mam konto na yt 600+ widzów więc mogę zrobić reklamę

dodatkowo ładnie buduje i ogarniam większość komend :)

Opublikowano

@up 2 A czy coś pisałem o tym że potrzebujemy admina?

Adminów nie ma i nie będzie, jest tylko założyciel który ma dostęp do konsoli, więc może coś tam ogarnąć, ale on też będzie grał razem z nami.

Jest wzór na podanie, dostosuj się.



@up Czesia, wzór jest nowy, dostosuj sie. :>

// Co do strony, to Aduś posiada taką strone tylko nie jest ona narazie zaaktualizowana.

Więcej info na jego skype: adushd3d

Opublikowano

Wiek:15


Mikrofon:tak za 300zl wiec dobry xD


Ts3:tak


Ortografia (9/10)


Ogarniasz?Tak


Dlaczego właśnie TY?:Jestem miłym adminem miałem Adma na niejednym serwie dodatkowo posiadam konto yt 600+ wiec mogę zrobić dobra reklamę


Zapłacisz?:Jak uznam że warto :>


Opublikowano

@up

Daj swojego skype, pogadam z tobą ;p



Niestety już jest 40 ludzi, więc temat jest do zamknięcia, dziękuje wszystkim którzy się zgłosili i dostali.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...