Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]pvp.PxGaming.pl[24/7][No-Premium][Epickie PvP][+60Slot][Autorskie Pluginy]PvP na klasy i bez. PvP Na Konie.


ForFi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co do mapy areny zamkniętej mam pewną propozycje jeżeli cie interesują jakieś zmiany to pisz pw

Najlepiej napisz propozycje w temacie, aby inni też mogli ją skomentować.

Dziękuje.

Opublikowano

moja propozycja wygląda tak: na środku areny zbudować windę wodną na kilkanaście kratek w górę, w górnej części zaraz po wyjściu z windy trzeba będzie przeskoczyć odcinek parkour, aby móc dostać się na wysoką wieżę łuczniczą, lecz dostanie się tam może nie być proste, ponieważ łucznicy z tych wież (gracze którzy dostali się tam wcześniej) będą ciągle próbowali cię zrzucić, a upadek może nie skończyć się za dobrze. wg. mnie to ciekawe rozwiązanie na to, żeby gracze trochę postrzelali też z łuku :)

Sbf3Sty.png


Opublikowano

moja propozycja wygląda tak: na środku areny zbudować windę wodną na kilkanaście kratek w górę, w górnej części zaraz po wyjściu z windy trzeba będzie przeskoczyć odcinek parkour, aby móc dostać się na wysoką wieżę łuczniczą, lecz dostanie się tam może nie być proste, ponieważ łucznicy z tych wież (gracze którzy dostali się tam wcześniej) będą ciągle próbowali cię zrzucić, a upadek może nie skończyć się za dobrze. wg. mnie to ciekawe rozwiązanie na to, żeby gracze trochę postrzelali też z łuku :)

Chwilowo nie wykorzystamy twojej propozycji, lecz zachowam sobie ją i może w późniejszym czasie skorzystam. Dziękuje za złożenie propozycji.

Opublikowano

czy są zapisy na beta testy czy coś takiego ? bardzo podoba mi się ten serwer z prezentacji i chcę go jak najprędzej zobaczyć :)

Jak masz TeamSpeak3 to jak ze mną pogadasz to cię mogę na chwilę wdusić :D.

Opublikowano

napisz o której będziesz na ts to się odezwę :)

Jestem cały czas prawie, ale zaraz będę musiał zw na 30min i znowu będę.

 

- - - - - - - - - -

 

Została zrobiona Strefa Wymian oraz planujemy też dorobić 4 parkoury, jeśli ktoś by się nudził to by mógł poskakać.

Opublikowano

Serwer wystartuje na 1.6 czy jeszcze na 1.5.2? Ogólnie serwer po prezentacji wygląda całkiem fajnie. Z pewnością po starcie zagram. :D

I to dorzuca zaraz propozycję od siebie, można by dodać do sklepu, potki z pewnością się przydadzą :) Aa i jeszcze jedno, o co chodzi z tymi klasami?

 

@@edit

ok, już wiem o co chodzi z tymi klasami, nie zauważyłem tego spoilera :)

Na fonie jestem.

Opublikowano

Serwer wystartuje na 1.6 czy jeszcze na 1.5.2? Ogólnie serwer po prezentacji wygląda całkiem fajnie. Z pewnością po starcie zagram. :D

I to dorzuca zaraz propozycję od siebie, można by dodać do sklepu, potki z pewnością się przydadzą :) Aa i jeszcze jedno, o co chodzi z tymi klasami?

 

@@edit

ok, już wiem o co chodzi z tymi klasami, nie zauważyłem tego spoilera :)

Na fonie jestem.

No jakieś 4 itemy można dodać do sklepu koło zupek bo są wolne miejsca. Może jakieś potki czy coś innego zobaczymy. Co do wersji to chcę wystartować na 1.6 od razu będzie arena na konie i zabawa :).

Opublikowano

Acha, to jak coś to mógłbyś dodać na siłe, odporność na ogień, niewidzialność, trucizne, natychmiastowe leczenie nie potrzebne skoro są zupki :)

Opublikowano

@Refresh

No to jak. Kto czeka na start? Bycie na starcie będzie plusem, ponieważ jeśli będzie odpowiednia ilość graczy odbędzie się startowy event, który będzie rozbudowany i ciekawy! Nie zapominając o nagrodach. One też będą epickie!



@refresh !!

Punktowego rankingu jednak nie będzie. Zdecydowaliśmy, że na taki serwer to jednak nie ma sensu punktowego rankingu, lecz plugin który już jest na punktowy ranking może wykorzystamy na jakiś przyszły serwer. :)

Ranking będzie na Kill / Death / KDR

Będzie epicko pokazany ranking na stronie.

 

6Lipca Start.

Opublikowano

@Ref

 

Postanowiliśmy że serwer wystartuje, gdy wyjdzie beta lub rekomendowany bukkit pod wersje 1.6.x.

Opublikowano

Ładna prezka, chętnie wbije gdy wystartuje .

Dziękuje :). Komu jeszcze się prezka podoba? A może ktoś ma jakieś propozycje?

Opublikowano

Kiedy Start ?

Jak wyjdzie bukkit Beta lub Rekomendowany pod minecraft 1.6.1 i jak skończymy plugin na Ranking, Klany oraz PvP na Konie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...