Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co sądzicie o moim pomyśle na server survival "overworld"?


Nie jestem pewien czy to dobry pomysł więc...  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to fajny pomys??

    • OCZYWI?CIE! ZAJE*ISTY
      1
    • Tak
      1
    • ?redni, przeci?tny
      1
    • Tak... ma?o zaawansowany :p
      0
    • Nie
      1
    • Koszmar
      1
  2. 2. Zagra?by??

    • Tak!
      1
    • Wpadniemy, zobaczymy..
      3
    • Nie!
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema! Otóż planowałem kiedyś założenie serwera kosmicznego. Poległem jednak na pluginach i postanowiłem założyć sobie na start coś innego. Nauczyć się pluginów, adminowania itp.

I pomyślałem o czymś, co wydało mi się bardzo fajne- "overworld survival". Co to overworld? Jest to szablon to płaskiej mapy który wygląda tak (zdjęcie z netu)

2012-10-21_173311_3913280_lrg.jpg

 

No i na takim czymś znajdowałby się serwer survival.

ALE

Zmodyfikowałem presety i ZNAJDUJĄ SIĘ TAM TAKŻE RZEKI I WZGÓRZA!

 

Survival odbywałby się na podobnych zasadach co zwykły, z tym że byłaby tam także potężna GÓRA, znajdująca się niedaleko od spawnu. Sięgałaby prawie maksymalniej wysokości świata, byłaby wypchana minerałami, z respieniem potworów x4 (w nocy to po prostu fala) i powiększoną utratą życia przy spadaniu.

Pluginy... zwykłe, survival + frakcje czy gildie. Gildie zakładałoby się za kasę i dostają działki 10x10 - za miejscówkę na Górze płaciłoby się tak około 4 razy więcej.

Co o tym sądzicie?



Widzę głosy w ankiecie, ale odpowiadajcie też zwyczajnie! :)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Moim zdaniem za dużo jest serwerów surv+frakcje. Wymyśl inny pomysł.

Frakcje nie będą główną domeną. Głównie chodzi o to, że to otwarty świat bez wzgórz. Jatka, wszystko mieści się pod ziemią. Wyjdziesz i kaboom. Nie znasz zagrożenia. Epicka Góra wypchana diamentami, niedostępna przez setki mobów...

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Odświeżaaam :)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Bardzo nudne, aczkolwiek pomysł jest bardzo dobry. Moim zdaniem lepsze byłoby zrobienie tych wyjebanych gór dookoła jakiegoś 400x400 góry po każdej stronie z worldborder.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...