Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Początkujący szuka prawdy


fasola309

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaczęliśmy grę z kumplem w DCUO z myślą że to będzie raczej nie udana produkcja ale okazało się inaczej.Mamy teraz 12levele więc to raczej sam początek gry. Mamy ważne pytanie mianowicie czy da się grać zupełnie za darmo? Jest wiele ograniczeń z których zdajemy sobie już sprawę ale czy bez mikro płatności da się grać na 30levelu, czy da się zdobyć dobre itemy, sety, w pvp osoby grające na premium kontach maja przewagę? Chodzi nam głównie o end game czy na darmowych konta da się coś osiągnąć w świecie DCUO?

Opublikowano

na darmówce możesz mieć najlepszy gear jednak jego ulepszenia zależą od DLC, które trzeba kupić :) mikropłatności głównie w tej grze dają fun np. moce takie jak light czy nowe areny pvp i pve :) sądzę, że bez mikro płatności możesz dorównać tym z premium tylko będziesz musiał poświecić dużo czasu na to.

nudsyg_zps005130d2.png

Opublikowano

dokladnie :) oczywiscie ze da sie grac na free - tylko bedzie to wieksze wyzwanie ze wzgledu na roznego rodzaju ograniczenia (ilosc miejsc w ekwipunku, ograniczona ilosc pieniedzy itp itd), ale nadal bedziecie mogli grac w podstawowe duosy/alerty/raidy i podnosic swoje umiejetnosci + robic mnostwo featow do skill pointow. milej gry chlopaki i duzo wytrwalosci!

Opublikowano

Premium:

 

1. 6 slotów na postacie.

2. Więcej miejsca w inwentarzu - 42.

2. Co trzeci dzień free vault.

3. Limit hajsu - 2k.

4. Więcej slotów w banku - 24.

5. Możesz handlować przedmiotami.

6. Możesz wysyłać listy z tekstem i załącznikiem - przedmiotem.

7. Bliski czat - gadanie z osobami w pobliżu.

 

Podsumowując:

 

Opłaca się mieć konto premium, najlepiej je zdobyć przy kupowaniu DLC np. Origin Crisis albo Fight for The Light.

Pozdro.

Opublikowano

hmm.. jezeli mielibyscie kupowac DLC dla premium to ja polecal The Battle For Earth. zyskujecie dodatkowe duosy i dostep do GOT'a i PBG - bedziecie mieli dzieki temu mozliwosc zakupu zbroji T4.

Opublikowano

Dasz radę bez zakupu DLC lub czegoś innego. Zawsze możesz cisnąć PVP, a następnie kupić dobre sety i niszczyć innych graczy. Chociaż rozważenie zakupu DLC nie będzie złym pomysłem, a nie jest to super drogie.

1373794396-U336505.png

Opublikowano

Gra jest za darmo, więc DLC wręcz należy kupić. Są co jakiś czas promocję i DLC kosztuje 15zł więc nie są to jakieś ogromne pieniądze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...