Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zrobić Najproszczą Rejestracje Do Naszego Priva


Nico .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

W tym poradniku chciałbym wam przedstawić jak łatwo w 5 min zrobić własną rejestrację do waszego priva.

 

1.Pobieram program XAAMP:

http://www.download.net.pl/d3711/xampp/

2.Instalujemy i odpalamy

3.Gdy nam sie uruchomi XAAMP to odznaczamy Apache i MySql.

4 Gdy odznaczylismy , obok Apache i MySql mamy "START" <<--to wciskamy i czekamy aż bedzie "Runinng"

5.Gdy już to mamy pobieramy pliczki rejestracji

http://hotfile.com/dl/22386817/8a55459/Strona_reje_by_Nico.rar.html

6.Teraz wchodzimy w folder "htdocs" tam gdzie zainstalowaliśmy XAAMP'a

C:\Program Files\xaamp\htdocs

7.I w tym folderze usuwamy całą zawartość

8.Kopiujemy pliczki config i index i wklejamy je do htdocs

9.Otwieramy pliczek config przez notatnik i szukamy takiej linijki:

$mysql_host 	= "twoje IP z.100:3306";

<<-- i w miejsce twoje IP wpisujemy swoje ip z hamachi w Moim przypadku bedzie coś takiego:

$mysql_host 	= "5.63.133.100:3306";

10.Zapisujemy i zamykamy

11.Przechodzimy do pliku index i tam gdzie mamy linijke z Nazwa_Serwera zmieniamy na nasza nazwe serwera.

12.Zapisujemy i zamykamy

Gotowe

 

P.S Reje dział tylko po połączeniu do sieci

 

Mysle ze moj poradnik sie przydał^^

Opublikowano

Fakt były dziesiątki takich poradników, ale wlasnie dzieki temu udało zrobic mi sie rejestracje. Robilem wedlug kazdego innego i nie dzialalo. Polecam :)

Opublikowano

@UP

 

Bo trzeba wyłączyć programy typu:

 

-Skype

-Ares

-UTorrent

-ICQ

 

One blokują port 3306, w portmapie ma on być wyłączony.

 

To tak na przyszłość dla każdego :)

 

@Topic

Tak, to prawda, że było dużo takich poradników...Większość z nich była niedopracowana.

Zły dział...To bardziej pasuje do Tworzenia Serwerów prywatnych. Poproszę moda, żeby przeniósł...Ale "+" za Tuta.

 

Troszkę mało, ale lepszy rydz niż nic...:P

Opublikowano

Masz + za chęci i podoba mi się to :D

SZUKASZ DOŚWIADCZONEGO GM`A?? NAPISZ DO MNIE NA PV :D ROBIE SPOLSZCZENIA ^_^

21571.jpg

21191.jpg

32736.gif

Dnia 6.01.2010 zostałem begginer :D

Kurwa... 20%(10% za spam ale kolejne 10% nie wiem za co), dzięki Mounthains :/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siema zrobiłem wszystko według poradnika i u mnie śmiga... Ale co mam zrobić, żeby u innych strona chodziła? ;/ Proszę o pomoc na GG: 10778094 lub PW no albo tutaj ;P

<a href="http://img406.imageshack.us/i/intromainfull.jpg/" target="_blank" rel="nofollow"><img src="http://img406.imageshack.us/img406/4546/intromainfull.th.jpg" border="0" class="linked-sig-image" /></a></div>

Opublikowano

musisz im podac normalne ip z hamachi i musza oni byc z toba w jednej sieci.

 

wiem ze troche zamotane ale jest 8.30 :D

IDIOT, IDIOT EWRYŁER !!

 

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...