Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✔✔✔✮[Night Life] [Gildie] [Survival [PvP] [FUN!] [20sl] [Ogarnięta administracja] ✮✔✔✔


ShizeRPLx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Night Life



Informacje.png



strzalka.gif TYP: Survival+Gildie+MEGA EXP!


strzalka.gif Sloty: 20


strzalka.gif IP: s53.mineserv.eu:15441


strzalka.gif Potwory: tak


strzalka.gif Zwierzęta: tak


strzalka.gif PvP: tak


strzalka.gif Premium: nie


strzalka.gif Nether: tak


strzalka.gif BialaLista: nie




Administracja2.png
ShizeRPLx ShadowMen



pluginy.png
nie jest to aż tak istotne :)



InformacjeDot.png
Night LifeJest to serwer survial+gildie , na serwerze jest opcja MEGA EXP
czyli exp zwiększony aż 7razy ! taki typ serwera jest preferowany przez
dzisiejszych graczy minecraft a więc zapraszam serdecznie :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JEST TO JEDYNY PRAWDZIWY TEMAT NA MPC!!! PROSZĘ O NIE ZAMYKANIE GO !!!!!

1374745634-U865057.gif


Opublikowano

Nie polecam , NAPISANE serwer PVP ... A na miejscu tego "serwera" stoi FRAKCJE .
Chociaz Administracja banuje za przeklinanie w "książce z piórem " wulgi na czacie pomija -,-.
SZCZERZE ? NIEPOLECAM.


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano

Nie polecam , NAPISANE serwer PVP ... A na miejscu tego "serwera" stoi FRAKCJE .

Chociaz Administracja banuje za przeklinanie w "książce z piórem " wulgi na czacie pomija -,-.

SZCZERZE ? NIEPOLECAM.

i po co kłamiesz , że przeklinają na chacie jak jest PLUGIN Anty Wulgaryzm ! a co do PvP , to jest serwer Frakcje+survival+PvP jeśli uda ci się zabić kogoś dostajesz itemy , i rośnie ci Level PvP więc proszę o nie pisanie jakichś gówien o moim serwerze !

1374745634-U865057.gif


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...