Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2] TendorMC [Survival + Frkacje] [AdminShop] [Pety] [Eventy] [Gildie za itemy] [Super zabawa]


SeterN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TendorMC

Liczy się zabawa...

=========================================================================================================

Informacje:

++Typ++: Survival + Frakcje

++IP++:46.29.20.175:29921

++Sloty++: 15 (Zwiększymy :) )

++Potwory++: Tak

++Zwierzęta++: Tak

++PvP++: tak (Poza spawnem)

++Biała lista++: Nie

++Nether++: Nie

=========================================================================================================

Pluginy:

Pluginy są dobrane tak, aby stwarzały jak największa zabawę w czasie gry :)

===========================================================================================================

Administracja:

++Właściciel++: LesteR

++Moderator++: BigeeYeah

=============================================================================================================

Informacje dodatkowe:

Rekrutacja do administracji serwera zostaje OTWARTA! Podania proszę pisać w tym temacie !

Wzór:

Nick:

Wiek:

Ile grasz w minecraft?:

Ortografia:

Ile poświęcasz grze?:

Czy jesteś w stanie pomoc przy reklamie?:

Dlaczego akurat Ty?:

Jest to mniejszy serwer, ale to nie znaczy, że będzie na nim nudno :) Organizowane będą eventy typu:

Wyścigi,

poszukiwanie skarbów,

(prawdopodobnie) parkour.

​Będziemy się starać cały czas dodawać jakieś nowości na serwer :)

Widzimy się na serwerze :)



Zachęcam do składania podań.

 

Podania można składać na HeadAdmina, Admina, Modaratora, chatModa, KidModa

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

podanie na Chat moda


Nick:1BaroPL

Wiek:16

Ile grasz w minecraft?:hm nie pamiętam od wersji 1.0.14 alpcha

Ortografia: 10/10

Ile poświęcasz grze?:jakieś 5-6h

Komendy 10/10

Czy jesteś w stanie pomoc przy reklamie?:No oczywiście

Dlaczego akurat Ty?:Jestem szlachetny Uczciwy pomagam graczom i adminom Ogarnięty mam skype i lepszego chat moda nie znajdziecie :D

Opublikowano

Proszę, O poprawę błędu ;) Mam nick: greenwoodpolish i nie ma mogę wejść z powodu długiego nicku ;)

Opublikowano

Nick: BigeeYeah


Wiek: 15


Ile grasz w minecraft?:okolo 3 lata z przerwami :3


Ortografia: 9/10 nikt nie jest doskonały :p


Ile poświęcasz grze?: 2-3h dziennie


Czy jesteś w stanie pomoc przy reklamie?: Moge spamować znajomym :D


Dlaczego akurat Ty?:Myślę że nadaje się na to stanowisko ;]


Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick:MrSavarus

Wiek:14


Ile grasz w minecraft?:Od wersji 1.2.5


Ortografia:7/10


Ile poświęcasz grze?:1-4 h


Czy jesteś w stanie pomoc przy reklamie?:Tak.


Dlaczego akurat Ty?:Ponieważ ,polubiłem ten serwer i chciałbym uzupełnić ,,skład". Chciałbym ,aby serwer funkcjonował ,więc będę mu pomagał rozwijać się cały czas. Będę dbał o chat i sprawiedliwie będę wyciszał graczy itp.

1389013572-U595569.jpg

Opublikowano

Nick: MCWojtek


Wiek: 15


Ile grasz w minecraft?: rok


Ortografia: 9/10

Ile poświęcasz grze?: 4-6 godzin dziennie, oczywiście jeśli czas pozwoli.

Czy jesteś w stanie pomoc przy reklamie?: Pewnie :-)

Dlaczego akurat Ty?: Myślę że się nadam, posiadam swój serwer typu Kwadratowa Masakra, jestem chętny do pomocy, nie niszczę i ogarnę ludzi przed spamem, wulgaryzmem itp.

Opublikowano

KIDMOD


Nick: Kamil155


Wiek: 11 (Full Ogar)_


Ile grasz w minecraft?: Od 1.4.7


Ortografia: 8/10


Ile poświęcasz grze?: 3/4H


Czy jesteś w stanie pomoc przy reklamie?: Tak


Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ Ogarniam komendy,Pluginy,Nie zabijam graczy na gm ,nie troluje , Ogarniam Worldedit,Worldguard :)



PS Umiem Spolszczać Pluginy


Opublikowano

Już to ogarniam :D

 

Tak, ogarnąłeś że nic nie zrobiłeś... Widać że nie zależy wam na graczach...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...