Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jaki serwer byście najbardziej chcieli?


Gość Emillo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

 

Tak się składa, że mam duży niewykorzystywany serwer. Planuję zorganizować na nim jakiś super serwer do minecrafta, ale nie wiem na jakie serwery jest w tej chwili największe zainteresowanie. Osobiście chciałbym coś w stylu klasycznego rp+fb+surv, ale z tego co widzę coraz bardziej popularne są teraz serwer z tekkitem i modami (które mi osobiście się nie podobają) :) Będę wdzięczny za każdą waszą sensowną opinię, gdy serwer już powstanie na pewno otrzymacie jakieś upominki.

 

I podkreślam że nie będzie żadnych vipów ani item shopów, bo serwer jest sponsorowany.

 

Co o tym myślicie? :)

Opublikowano

Nie, według mnie serwery z modami nie są takie dobre.

Nie każdy chce pobierać launchera.

Ten klasyczny też tak hmm.

Ja bym Ci proponował jakiś parkour+deathrun.

Jest to bardzo ciekawe, wystarczy wgrać mapki, mwParkour2 i można grać.

Naprawdę, super zabawa.

Opublikowano

Nie, według mnie serwery z modami nie są takie dobre.

Nie każdy chce pobierać launchera.

Ten klasyczny też tak hmm.

Ja bym Ci proponował jakiś parkour+deathrun.

Jest to bardzo ciekawe, wystarczy wgrać mapki, mwParkour2 i można grać.

Naprawdę, super zabawa.

Zgodzę się z tobą :) Nie każdemu będzie się chciało pobierać,a i mody obciążają w pewnym procencie serwer - co za tym idzie musiałbyś kupić więcej ramu.

 

Za to ja składam ci propozycje serwera "Twisted Game", tj. miałbyś na nim m.i. parkur,red vs. blue,survival game,spleef etc. Myślę ,iż jest to dobry pomysł oraz życzę Powodzenia!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...