Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2]Serwer Survivival + Wojny Gildii. Zapraszam.


Drodex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FlashCraft

informacje2.png

strzalka.gifTYP: Survival + Wojny Gildii

strzalka.gifSloty: 15, ale z czasem będą one powiększane.

strzalka.gifIP: sp1.owncraft.pl:25672

Administracja4.png
W skład naszej administracji wchodzą:

Wlasciciel: szoti

HeadAdmini: Skarpeta, Alex98, Krzysieq98

Admini: GhostPL

Moderatorzy: Wilku22

 

InformacjeDOT2.png
Serwer działa stosunkowo niedługo, mimo to mamy już sporo stałych graczy, którzy chętnie prowadzą z nami rozgrywkę. Serwer jest bardzo dobrze skonfigurowany. Administracja jest bardzo miła i pomocna. Minerały wypadają z kamienia co umila grę. Na serwerze panuje bardzo miła atmosfera. Zapraszam wszystkich do wspólnej gry. :)

 

 

1373050146-U912239.jpg

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png

Opublikowano

Serwer oceniam na 8/10 ;)

- Błędy na czacie typu <, > Brzydko wygląda ale da się przeżyć ;)

+ Ładny spawn.

+ Miła atmosfera.

+ Widać że admin się starał ;)

Opublikowano

Wersja 1.5.2 dyskwalifikuje wejście na serwer, polecam tobie zmienienie wersji bukkita na 1.6.1 lub .1.6.2 ponieważ mało graczy gra już na 1.5.2.

Opublikowano

Wersja 1.5.2 dyskwalifikuje wejście na serwer, polecam tobie zmienienie wersji bukkita na 1.6.1 lub .1.6.2 ponieważ mało graczy gra już na 1.5.2.

 

Widać że dbają o serwer, Dużo osób gra na 1.5.2 ;) Bukkit na 1.6.2 jest w wersji Dev. Co oznacza błędy i bugi. ;)

Opublikowano

@2xUp

Serwer nie zostanie zaktualizowany (przynajmniej narazie), z tego względu, że wbrew temu co napisałeś dużo osób gra na 1.5.2, a poza tym nie każdy musi mieć konto premium, pozdrawiam.

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...