Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy z itemshopu w fiberhoscie mozna wyplacac kase na konto bankowe, czy idzie na konto serwera?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oraz jak to sie ma do prawa polskiego - podatkow z przychodow itp.?

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Jeżeli na tym fiberhoscie kasa podczas kupowania przedmiotów z itemshopu nie idzie prosto do konta bankowego lub np. PayPal'a to nie możesz jej wypłacić.

Wszystko idzie na konto serwera.

 

@edit

Co do podatku z przychodu to automatycznie jak klient wyśle sms'a lub zrobi płatność paypalem aby kupić dany przedmiot jest pobierany podatek.

Opublikowano

Jeżeli na tym fiberhoscie kasa podczas kupowania przedmiotów z itemshopu nie idzie prosto do konta bankowego lub np. PayPal'a to nie możesz jej wypłacić.

Wszystko idzie na konto serwera.

 

@edit

Co do podatku z przychodu to automatycznie jak klient wyśle sms'a lub zrobi płatność paypalem aby kupić dany przedmiot jest pobierany podatek.

Alemozna ustawic zeby szlo od razu na konto? Mowie caly czas o wbudowanym w system

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Ale nie możesz wziąść tej kasy z fiberhostu , i wysłać jej na konto. Jeśli korzystasz z ich usługi , to grasz na ich prawach.

Możesz przestać korzystać z ich item shopu i wgrać plugin na item shop w grze , wtedy gracze wpisują /is buy [kod] i dostają automatycznie vipa a ty kase na "swoje konto"

Opublikowano

Itemshop jest podłączony do twojego wirtualnego portfela i nie można jej wypłacać. Nawet jeżeli napiszesz do supportu i tak jej nie wypłacisz.

Polecam panel od Dramo :)

 

@down dzięki za poprawę, wypadł mi ten nick z głowy.

Opublikowano

Jakie posiada dziury?

 

Przykładowo ma niezabezpieczone classy.

Opublikowano

A plugin buycraft jest dobry? Polecacie, czy lepiej skrypt?

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Polecam własny skrypt na stronce napisany w PHP i łączony z pluginem na serwerze.

Jeśli nie potrafisz, pozostaje się nauczyć, lub kupić, od osób które potrafią takowy zrobić. Co jakiś czas niektóre osoby udzielają się, i twierdzą że coś takiego potrafią, więc możę warto napisać?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...