Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

~Wyłączenie Warrocka Jednym Przyciskiem?


niqu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Kiedyś dawno, dawno tem.... na forum był jakiś tut opisujący jak wyłączy proces jednym przyciskiem. Potrafi ktoś tak zrobi i mi to wytłumaczy?

 

Byłbym wdzięczny!

 

Tylko proszę bez żadnego spamu!

xniquinjectx.png

sygnaniqu.png

Opublikowano

kliknij ctrl i f5 razem i gra się wyłączy nie umiem tego opisać daj 5

WarRock jest bogiem,

Granie nałogiem

Skill jest podstawą

Head-Shooty zabawą.

 

WarRock jest bogiem

Granie Nałogiem

Lagi Podstawą

Haki Zabawą.

logo4.jpg

Opublikowano

była jeszcze inna możliwośc... bo ta gdy proces się zatnie nie działa... i tak masz 5*

xniquinjectx.png

sygnaniqu.png

Opublikowano

ctrl+ alt+delete-> włączy sie menażer-> zakładna procesy-> szukasz procesu WarRock.exe i na dole masz zakończ proces

 

licze na +

1365881062-U68160.png

Opublikowano

ok, to znam ale chodzi mi o to, ze klikam np NUM 9 i Warrock wyłączy się niezależnie od tego czy się zawiesił czy nie ...

xniquinjectx.png

sygnaniqu.png

Opublikowano

to musisz sobie przyposac klawisze do tego aby wylaczyc taki proces

mnie przypisali i jak sie zatnie wr to wylaczam go delete plu tab i mnie sie proces zamyka

ale jak to przypisac to nie wiem bo zrobil to chlopak mojej siostry poprosilem go o to

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

Napisze tak robisz plik notatnika wpisujesz

To jest ukryta treść, proszę

zapisujesz plik zmieniasz rozszerzenie z .txt na .bat (np. totalcommander) robisz skrót do tego pliku (zapisujesz wszystko np. na pulpicie) klikasz prawym właściwości i tam ustawiasz skrót klawiszowy ;) odpalasz WR klikasz skrót i wyłącza WR za poradnik czekam na 5 jak będę miał czas napisze wszystko ładniej ;) i dodam opis graficzny dla czajników ;) pozdrawiam "programiści" hehe :D

MPCForum >> War Rock

 

25 postów [●] 50 postów [●]

75 postów [●] 100 postów [●]

150 postów [●] 200 postów [x]

250 postów [x] 500 postów [x]

 

 

To jest pies Bolt ^(_--)^. Bolt musi uratować Penny ^(_' ')^.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...