Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

★ UltraCraft ★ 1.5.2 ★ PowiekszonyEXP ★ 18Slotów ★ 24/7H ★ Survival + Frakcje ★ Zapraszamy! ★


abuk0022

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2FdUy0j.jpgW czasach gdy Minecraft zyskiwał dopiero swą

popularność, i był bezustannie ulepszany, xeoo zaczął swą przygodę
z tą grą, w niedługim czasie zaczął namawiać do gry swych znajomych ze
szkoły, aby zagrali razem z nim, początkowo były to tylko krótkie,
kilkunastominutowe sesje rozgrywane podczas przerw, na szkolnych
komputerach, przyciągały one wielu gapiów, lecz po pewnym czasie, około
miesiąca, gra w takiej formie zaczęła się nudzić, więc xeoo
uruchomił pierwszy serwer multiplayer dla znajomych, oczywiście na
Hamachi, kuba0022 zmienił zaproponowaną przez Puchatka nazwę
MegaCraft, na bardziej europejską, UltraCraft. Wtedy właśnie serwer
zaczął się rozkręcać, głównie dzięki reklamom na YouTube, oraz forach o
tematyce Komputerowej. Początkowo, serwer miał tylko 10 slotów, działał
na oryginalnym silniku oraz mocno lagował, to zadecydowało o
przeniesieniu hosta na komputer xeoo. Gracze zaczęli napływać
coraz szybciej, pojemność została zwiększona do 20 slotów, a silnik
zmieniony na raczkujący wtedy, Bukkit. Powstała wtedy pierwsza duża mapa
UltraCraft. Ta mapa została uszkodzona
przez tatę kuba0022, ponieważ wyłączył on prąd podczas działania
serwera. Wtedy kuba0022 postanowił wykupić pierwszy serwer dedykowany,
znajdował się on w Ameryce. Serwer zaczął się przemieniać z survivalu,
na RolePlay, posłużyła temu nowa mapa, o nazwie Miasto, niestety pomysł
nie wypalił i powrócono do koncepcji Survivalu.
Po tym czasie xeoo wpadl na pomysl aby zwiekszyc ilosc otrzymywanego doswiadczenia z mobow az do x5 dzieki czemu ludzie abrdziej zwracali uwage na serwer Juz po 4 dniach kuba0022 wpadl na jeszcze 1 pomysl aby drop surowcow byl z rud nie z stone poniewaz chcial aby ten serwer sie roznil od innych.

Stworzyliśmy UltraCraft dla celów rozrywkowych , a nie żeby serwer stał 1 miesiac jak inne ...

I mamy nadziej ze nasz server bedzie sie powiekszał w slotach jak i na mapie . ;)

IP naszego servera nie jest dość trudne :

efe.owncraft.pl:8418


Posiadamy również forum :

http://forum.mineseed.***** reszty nie możemy podać z przyczyn nie zależnych .

Zapraszamy do zobaczenia filmiku na YouTube:

http://www.youtube.com/watch?v=tKtbYi4lYS0

 

Może liczba slotów jest mała ale z czasem się powiększ , zapraszamy do kupna Vip dzięki czemu wspomagasz nasz server!

Życzymy miłej gry :

Kuba0022 , xeoo .



@Ref Zapraszam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...