Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Smite] Spraszdzanie czy "Smite" zadziała.


DDV

Rekomendowane odpowiedzi

Odkrywca
Opublikowano

Witam, w tym poradniku pokaże wam jak sprawdzić bez problemu czy "Smite" wam pójdzie.

(Trzeba mieć zaktualizowaną jave )

1.Wchodzimy na stronę http://www.systemrequirementslab.com/cyri

2.Wybieramy grę która chcemy sprawdzić czy pójdzie.

3.Klikamy "Can you run it"

4.Następnie naciskamy na "Begin Detection" (Uruchamiamy wtyczkę jeśli trzeba)

5.I sprawdzamy czy gra pójdzie :)

Ps. Zdjęcia nie są moje :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=RNS1UVaiY8Q

jeśli ma ktoś problem ze "Smite" proszę pytać smiało,

wy nie pożałujecie a ja spróbuje odpwiedzieć . :)

Ulubiona gra :

klucze-do-cbt-gry-smite-300x180.jpg

Opublikowano

Nie polecam takich stron.

Kiedyś na słabym kompie pokazało, że gta4 pójdzie na medium a jak ściągłem to nie dało się grać.

1365425281-U294119.png

Odkrywca
Opublikowano

Ta strona to niestety **** pokazuje mi że gra wyjdzie maksymalnie na średnich a wyciąga na maksymalnych. Ta strona nawet raz nie doczytała mojej karty graficznej.

 

 

Nie polecam takich stron.

Kiedyś na słabym kompie pokazało, że gta4 pójdzie na medium a jak ściągłem to nie dało się grać.

U mnie wszystko ładnie pięknie chodzi :) tak jak pokazywało tak było :D. Macie zaktualizowaną jave ? :)

jeśli ma ktoś problem ze "Smite" proszę pytać smiało,

wy nie pożałujecie a ja spróbuje odpwiedzieć . :)

Ulubiona gra :

klucze-do-cbt-gry-smite-300x180.jpg

Opublikowano

Z tego co słyszałem to ta strona po prostu losuje ustawienia albo bierze z ustawień minimalnych gry... zwykły szajs.

Opublikowano

Ja akurat nie polecam gdyż nie dokładnie pokazuję. Lepszym sposobem jest samemu ustalenie czy pójdzie :) Do każdej gry są przecież wystawione minimalne i maxymalne wymagania :) A porównać jest strasznie łatwo :)

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Smite] Spraszdzanie czy "Smite" zadziała.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...