Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MyHard! 1.5.2 ! 50 slotów ! Hardcore+Survival ! Autorskie Pluginy ! (Gildie,Plugin na NETHER oraz wiele wiecej)! Itemy na Gildie! Strona www!


xAvonis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R







E


K


L


A


M


A


!!


!!

















======================================


INFO O SERWERZE


======================================


Strona www: myhard.pl


IP serwera: mc.myhard.pl


Forum: myhard.pl/forum (PRACE)


======================================


INFO O ROZGRYWCE


======================================


Ogólnie:



- Na serwerze jest system "Punktów" Na start dostajesz 100, po zabiciu dostajesz 20+, po smierci 20-


- Po smierci ban na 4h


- Rekrutacja OFF


- Rozgrywka jest "Calkiem" łatwa.


- Exp leci normalnie!


- Fortuna działa! (Fortuna 1: +0.2%,Fortuna 2: +0,4%, Fortuna 3: +0.6%)



Drop z kamienia pod komenda /Stone



- Diament: 0.6% od Poziomu 21!


- Emerald: 0.3% od Poziomu 21!


- Zloto: 1% od Poziomu 21!


- Zelazo: 1.9% od Poziomu 63!


- Czerwony proch: 2% od Poziomu 20!


(Fortuna dziala!)



Komendy gildi:



/Zaloz TAG - By zalozyc gildie


/Wywal NICK - by kogos wywalic z gildi


/Dojdz nick - by dojsc do gildi


/Odejdz - by odejsc z gildi


/Opis opis - Ustawiasz opis gildi


/Usun - usuwa gildie


Gdy zalozysz gildie dostajesz claim na 101x101 kratek


Lista gildi pod komenda /gildie


Itemy na gildie pod komenda /gildia


Itemy na gildie:



- 64 Slimeball


- 64 Blokow RedStone


- 64 Diamentow


- 64 Zelaza


- 64 Zlota


- 64 Trawy


- 16 Perel


- 64 Szmaragdów



Nether:



Teleport do netheru NIEDZIALA!


by dostac sie do netheru wpisujesz komende /Nether. By ja uzyc potrzebujesz 3 diamenty.


By wydostac sie z netheru wpisujesz od nowa /Nether i znajdujesz sie w tym samym miejscu w którym byłeś przed teleportacja.




======================================


Ekipa


======================================


Wlasciciel: Kamcio96


HeadAdmin: MichuGTX


Admin: 4Evron




======================================


SS'Y


======================================



Po wpisaniu /usun


anml.png


Po wpisaniu /Zaloz TAG


ykf.png



Świniarnia


6327.png



Handel z villagerami:


u0ws.png



Spawn:


khn.png


Opublikowano

@UP jeżeli masz jakieś uwagi... Pisz napewno poprawi/doda sie ;)

No na chwile obecna mało graczy... Przyczym mało gildi(Serwer jest nowy) Ale niedługo sie rozkreći oraz zacznie sie coraz bardziej podobac.



Jutro event 20!

Opublikowano

Widzę LuK juz ze swoim skrypcikiem w pythonie wyjeżdża i zawsze wie lepiej kto i który plugin ma autorski :) Powoli robi się to śmieszne, że zamiast wsiąść sie za coś i zrobić samemu to siedzisz na tym forum 24/7 i sprawdzasz kto jakie ma pluginy... Bitch, please. Masz jeszcze jakieś pytania :) ?

Opublikowano

ref

@UP Boty wbijaly...

I Gravy boty atakowaly to byly lagi;)

Teraz juz nic nie ma.



Lagi, off, lagi, kutasy na TAB... Żenada...

I zeby luk1337 nie spamil pythonem by nie bylo lagów <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...