Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Plugin Factions - Czy da się zmienić rozmiar cuboida ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co wiem , to domyślnie w pluginie ,,Factions'' po założeniu gildii i dodaniu claima dostajemy teren 16x16 .
A ja chciałbym się zapytać czy można zmienić , żeby nie było 16x16 tylko np 50x50 .
Z góry dzięki .

Opublikowano

Oczywiście że sie da nie mam teraz tego pluginu na komputerze ale bodajże w config ma coś Cuboid ="8x8" czy jakoś tak zaraz ściągne i dam edita.

Opublikowano

Mozna by było zrobic takie cos w skript - koles wpisuje /f create i automatycznie zostaje zrobiony cuboid

a gdy wpisuje /f claim to wyskakuje

Nie mozesz tego uzyc cuboid zostal przyznany
Opublikowano

/f create - Zakładanie frakcji.

/f claim - Zajmowanie terenu..

inaczej nie zrobisz.

 

Przykładowo masz komendę /f zaloz i ona obejmuje te 2 komendy. No i gracz wpisze to np. na spawnie i co? Zajmie teren spawna? Pomyśl trochę.. Dlatego są 2 komendy od tego.

Opublikowano

/f create - Zakładanie frakcji.

/f claim - Zajmowanie terenu..

inaczej nie zrobisz.

 

Przykładowo masz komendę /f zaloz i ona obejmuje te 2 komendy. No i gracz wpisze to np. na spawnie i co? Zajmie teren spawna? Pomyśl trochę.. Dlatego są 2 komendy od tego.

Zawsze można zablokować na spawnie tą komende. ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...