Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

--==GoldCraft==--Serwer na Medal--[Survival] + [Frakcje] + [FastExp] [50 Slotów] [No-Premium] [No-WL] [Dedyk] [24/7] [Sklep] [Gracz+] [Ekonomia]


Ziomeczgu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Survival + frakcje


informacje2.png


strzalka.gif TYP: Surv + frakcje

strzalka.gif Sloty: 50>> jeżeli będzie full zmieniamy na 150 <<< Info od sponsora

strzalka.gif IP: pobykucom.maxc.pl >> start 19:00

strzalka.gif Potwory: Tak

strzalka.gif Zwierzęta: Tak

strzalka.gif PvP: Tak

strzalka.gif Premium: Nie

strzalka.gif Nether: Tak

strzalka.gif BialaLista: Nie



Administracja4.png

[Sponsor]Muska

[Wlasciciel]Tirokus

[Moderator]Yeti_pl

[Administrator]Poszukiwany



InformacjeDOT2.png

Witaj graczu jestem Daniel i tworzę serwer

nie pierwszy i nie ostatni jak to mówią :P

Więc tak dlaczego wogóle miałbyś wybrać mój serwer a nie kogoś innego?

Po 1. Znajdziesz wszystkie pluginy w 100% spolszczeniu

Po 2. Znajdziesz administrację ogarniętą i nie mieszającą się w twoją gre

Po 3.Mamy zabezpieczenie przed x-ray

Czyli Otherdrops w skorcie dropy ze stone a oto one

post-935720-0-13594300-1372183139.png 0.7

post-935720-0-11789000-1372183137.png 2.0

post-935720-0-07060600-1372183138.png 1.0

post-935720-0-06526700-1372183140.png 1.0

Dodany jest także Xp Ze Stone

Oraz Działająca Fortunka

Dodałem właśnie Kase z mobow

Gildia kosztuje 20 tys jest to praca 3/4 godzin samemu

strzalka.gifIP: pobykucom.maxc.pl >> start 19:00

By zostać graczem+ i mieć dostęp do enchantu 20 lvl + enderchestu na spawn

musisz napisać to proste podanie

Wiek:

Nick:

Najlepiej pod tematem lub na pw



@REF

Opublikowano

Wiek: 14 (Ogarniam pomimo wieku)


Nick: Sekultu


Premium: Tak


Coś o sobie: Dawid, 14 lat. W minecrafta gram już ponad 2 lata. Interesuje się fotografią i grami komputerowymi jak i sportem. Mam działający mikrofon. Posiadam TS3 Oraz Skype.


Proszę Ściągnijcie Mi te 20% :) Będę Grzecznym Chłopcem

Opublikowano

Tez czekam na ip i jak go nie było tak nie ma.

No tak ale i tak start o 19 :D

Ip już jest ;D pobykucom.maxc.pl

Nie będzie mnie na starcie bo mój nie dorobiony brat wchodzi na kompa będę z 20 min po starcie OMG -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...