Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BytomCraft [1.5.6] [Survival/Factions] [ITEMY NA GILDIE] [Pół roku istnienia serwera]


Xebol_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BytomCraft

Serwer, który ma przyszłość, a nie który upadnie w kolejnym miesiącu...

Posiadamy już półtora roczne doświadczenie w prowadzeniu serwerów <Frakcje>, więc napewno nie strzelimy większej gapy, ale zawsze może sie coś zdarzyć przecież człowiek to tylko istota a nie robot działający 24/7...

Chcesz pograć z kolegami, ale serwery na których grałeś upadły lub zostały zamknięte

Nie martw się nasz serwer da ci wiele dobrego...

Miłą atmosferę, kupę dobrej zabawy, piękne chwile :)

Więc zapraszamy na nas serwer...

informacje-1305355199.png

kropka.pngIP SERWERA: BytomCrafcik.maxc.pl:25595

kropka.png Typ Serwera: Factions / Survival / PVP

kropka.png Sloty: Obecnie posiadamy 30 slotów, ale serwer się rozwija.

kropka.png Nether/TheEnd: Włączony/Włączony

kropka.png Dodatkowe : Serwer nie posiada lagów co sprzyja miłemu rozwojowi dla graczy...

 

administracja.png

Jedynym Włascicielem jest xKili on pracuje dla całego serwera i za co mu serdecznie dziękujemy, chce aby jego serwer funkcjonował jak najlepiej więc stara się jak może...

Załączam wam SS'y, które pokazują nasz piękny serwer:

Spawn:

Darmowy Enchanttable:

Crafting nowych Itemków:

Płatne Gildie:

Vip Room:

​Zakaz Kopiowania i Powielania tej reklamy.

<KOPIOWANIE ZA MOJA ZGODĄ>

Reklama v1.0 By Xebol_PL

Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

Opublikowano

@Up

 

Wcale ze nie :).

Vip jest idealnie dobrany.

Wraz z sobotnia aktualizacja serwera ( maly przeglad bugow, wprowadzenie nowych rzeczy )

Zostanie troche ogarniety vip ( /heal tylko co kilka godzin ).

Jezeli uwazasz ze ma za duzo itow ( eq zelazne prot 3 )

to na prawde jestes w bledzie :).

Kup tez vipa i ciesz sie itemami.

Po za tym mogles sie troche rozwinac, a nie tylko 5 slow.

Pozdrawiam

-------------------------

Zapraszam na serwer :].

Opublikowano

yyy tak jakis gosciu spamuje na czacie dajcie mi tnt ja pisze nie umiesz sobie zrobic on mnie zaczyna wyzywac i ja dostaje mute 15 minut aha ... -_-

Opublikowano

xKili od banuj moje IP gdyż mój brat BarT3K Miał cheaty i ty dałeś bana na IP I ja nie mogę grać ... Proszę cię o ub ...

Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...