Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy ma ktos pusta licencje na 512 slotow?


Hak3r_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie !

Jak ktos posiada licencje i nie jest jemu potrzebna niech pisze!



ref?

1355923763u786880kopia.png


-===== Jezeli ci pomoglem daj Like to mnie motywuje do dalszej pracy! =====-


----==Szukasz Pomocy Technika Serwerowego? Pisz! ==----


Opublikowano

Co w tym trudnego ?
Kupujesz stronę np. na xaa za 3zł [sms] , robisz na niej stronę aby była później robisz pocztę .
Następnie wbijasz na stronę podaną przez Hasnersa , wypełniając każde pole nie muszą być prawdziwe dane , aby IP i poczta była prawidłowa.Po czym czekasz max.3 dni i przychodzi licka.
I wszystko cała filozofia.

Opublikowano

Co w tym trudnego ?

Kupujesz stronę np. na xaa za 3zł [sms] , robisz na niej stronę aby była później robisz pocztę .

Następnie wbijasz na stronę podaną przez Hasnersa , wypełniając każde pole nie muszą być prawdziwe dane , aby IP i poczta była prawidłowa.Po czym czekasz max.3 dni i przychodzi licka.

I wszystko cała filozofia.

 

Potrzebna jest płatna domena pl,eu,com itd.

Opublikowano

Witam, możesz wziąć domenę na dot.tk za darmo, pozostaję tylko zrobić e-mail :)

 

Pozdrawiam

ExE

Chciałbyś mieć własnego bota music 24/7 na swoim serwerze? Napisz do mnie na gg bądź e-mail.

Opublikowano

strona musi byc .pl .eu .com zadne jakies tk xaa.pl czy cholera jeszcze wie co wymyslicie.

 

Stawiasz byle jaka strone aby na tych domenach i po prostu piszesz podanie w ktorym bedziesz musial rowniez podac ip ts'a takie ktorego juz nie maja w systemie.

 

Jak chcesz to jutro po 20 powinnienem byc w domu to Ci moge pomoc z podaniem krok po kroku co i jak.

 

Nic trudnego, a bedziesz cieszyl sie swoimi 512 slotami. A watpie by ktos Ci oddal swoja licencje na ktorej sa wszelkie jego dane

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...