Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Może ktoś zrobić poradnik [METIN2]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio spotkałem się z osobą, która pokazywała przez szkło fms sr 32767 i inne takie, spytalem jak to robi to powiedzial przez CE i teraz pytanie do któregoś z was!

 

Może mi ktoś wytłumaczyć jak to się robi? - Poradnik najlepszy by był ;)

 

Pozdrawiam!

Pirze poprafnie po polskiemó

Opublikowano

Nie mozna pokazac przez szklo fmsa zminionego w cheat engine.

 

Jedynie mozesz zmienic wartosc zrobic ss i dac na forum komus itp itd

 

A jesli chcesz zmienic wartosc to dajesz fmsa na 1 miejsce w cheat engine wyszukujesz procesu metin2 zmieniasz srednie wpisujesz te srednie ile ci wyszyly, dajesz first scan pozniej znow zmieniasz sr i klikasz next scan, po lewej stronie powinien pokazac Ci sie 1 proces, przenosisz go na dol czerwona strzalka, klikasz prawym i wpisujesz liczbe jaka chcesz i masz wizualne srednie

Opublikowano

UP, a w tych byte itp nie ustawiać nic? - Prosił bym o szczegółowy poradniczek:)

 

a jak robic inne bony? np. kryt, szycie, ludzi?

Pirze poprafnie po polskiemó

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To są itemy z navicatu, które rozdają GM, GA serwera.

You know my name. Not my story. You see my smile. Not my pain. You notice my cuts. Not my scars. You can read my lips. Not my mind.

 

Opublikowano

 

Nie mozna pokazac przez szklo fmsa zminionego w cheat engine.

 

Mylisz się kolego :)

Itemek "edytowany" w CE można jeszcze pokazać na wołaczu przez szkło, i bony będą zmienione na te nasze które ustawiliśmy w CE, jednak na handlu już się tak nie da :) Sam robiłem tak kiedyś, żeby graczy podenerwować xD

 

@autor

Wystarczy przeczytać 1 tutorial w dziale Cheat Engine.

Opublikowano

heat engine nie działa na pe elu bo jebie guwnem

Pomogłem? Postaw: "✔ Lubie To"

 

Opublikowano

heat engine nie działa na pe elu bo jebie guwnem

dzieciaku nie spamuj byle gdzie ( ty tylko powtarzasz to co oni napisali), ale ty to robisz z bledami ortograficznymi... Prosze Ciebie idz do szkoly

Lubie to

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...