Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut]Garen czyli kapitanie czołg gotowy!


kluczyk2011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żołnierzu czy nie wiesz jak maxować i jaki bulid dawać do czołga garena?Otóż kapitan kluczyk ci wszystko wytłumaczy. Żołnierzu kwestia maxowania zależy jak go robisz najważniejsze jest Q to maxujemy bez względu na wszystko następnie mamy do wyboru W lub E wasz kapitan osobiście poleca maxować W gdyż daje mu to ostro do pancerza i magic resista ostatecznie okazyjnie (trochę pomiędzy tymi dwoma) maxujemy E.Ale żołnierzu teraz kwestia bulida na początek ninja tabi pomoże w walce z AD następnie kupujemy egide legionu i plemienną zbroje gdy mamy te 2 itemki zaczyna się zabawa wtedy to zaczynamy robić pancerz i MR więc na początek kolczasta kolczuga następnie płonąca peleryna (czy jakoś tak) a teraz żołnierzu ostatni przedmiot jakim jest anioł struż w ten oto sposób żołnierzu stworzyłeś czołg którym trudno przegrać linie.Mam nadzieje że ci pomogłem żołnierzu powodzenia w meczach Sayonara! PS:przepraszam za niektóre faile robiłem to dość późno i się śpieszyłem

lo6i.jpg


Masz problem? Wrób to co Happy i zeżryj jakąś rybkę :v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...