Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Dlaczego niemoge stawiac ani niszczyc klockow


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego brat nie może stawiać ani niszczyć klocków na jego serwerze mc hamachi (z adminem i bez admina) oco chodzi? ja mam takie same pluginy i permissions i essentials i ja moge czemu??

,,Hαtєяѕ gσηηα' нαtє ♯ƑυcкƬнєHαtєяѕ."


♯Rєѕρєct fσя tнє ρєσρƖє tнαt αяєη't нαtєяѕ

 

Opublikowano

jeżeli macie tylko w permissions admina to dajcie sobie op (komenda: /op nick)

MAMY OP a chodzi oto ze kazdy by musial miec opa zeby niszczyc... chyba troche ****#$@!!@#

 

 

Najlepiej wpisz



/pex user <nick> add *

Ale my chcemy zeby inni tez mogli niszczyc bez opa

,,Hαtєяѕ gσηηα' нαtє ♯ƑυcкƬнєHαtєяѕ."


♯Rєѕρєct fσя tнє ρєσρƖє tнαt αяєη't нαtєяѕ

 

Opublikowano

dev nie znasz sie to nie gadaj

ustawcie w permissions w grupie defualt destory blocks *

I7qepLc.png

Opublikowano

1. Kup myszke

 

Jezeli masz / miales punkt 1:

 

Odzejdz od spawnu z 100 kratek i sprawdz ;D

Oco ci ***** chodzi??

 

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!!!! przez plugin VanishNoPacket

,,Hαtєяѕ gσηηα' нαtє ♯ƑυcкƬнєHαtєяѕ."


♯Rєѕρєct fσя tнє ρєσρƖє tнαt αяєη't нαtєяѕ

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...