Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

--==GoldCraft==--Serwer na Medal ![Survival] + [Frakcje] + [FastExp] [50 Slotów] [No-Premium] [No-WL] [Dedyk] [24/7] [ItemShop!] Rekrutacja ON


Ziomeczgu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Survival + frakcje


informacje2.png


strzalka.gif TYP: Surv + frakcje

strzalka.gif Sloty: 50

strzalka.gif IP: Podamy Przy starcie obecnie pracujemy (start 19:00 Już dzisiaj)(o 18:00 Ip)

strzalka.gif Potwory: Tak

strzalka.gif Zwierzęta: Tak

strzalka.gif PvP: Tak

strzalka.gif Premium: Nie

strzalka.gif Nether: Tak

strzalka.gif BialaLista: Nie



Administracja4.png

[sponsor]Muska

[Wlasciciel]Tirokus

[Moderator]Yeti_pl

[Administrator]Poszukiwany



InformacjeDOT2.png

Witaj graczu jestem Daniel i tworzę serwer

nie pierwszy i nie ostatni jak to mówią :P

Więc tak dlaczego wogóle miałbyś wybrać mój serwer a nie kogoś innego?

Po 1. Znajdziesz wszystkie pluginy w 100% spolszczeniu

Po 2. Znajdziesz administrację ogarniętą i nie mieszającą się w twoją gre

Po 3.Mamy zabezpieczenie przed x-ray

Czyli Otherdrops w skorcie dropy ze stone a oto one

post-935720-0-13594300-1372183139.png0.7

post-935720-0-11789000-1372183137.png2.0

post-935720-0-07060600-1372183138.png1.0

post-935720-0-06526700-1372183140.png1.0

Dodany jest także Xp Ze Stone

Oraz Działająca Fortunka

Dodałem właśnie Kase z mobow

Gildia kosztuje 20 tys jest to praca 3/4 godzin samemu

Start 19:00 Już dzisiaj o 18:00 ip podajemy

Zapraszamy

Rekrutacja otwarta już teraz zgłoś się do mnie na skype:

razeer171

Wszyscy startujacy na admina ten wzor na skype:

 

Wiek:

Od Kiedy Grasz:

Potrafisz ladnie budowac:

Ilość godzin wollnych:

Masz Mikrofo:

Ile czasu spędzisz serwerowi?:

Możesz pomóc przy reklamie?

 

Opublikowano

Nie polecam serwera. Administrator to totalny gimbus(nie obrażając tych ogarniętych).

Spamuje mi reklamą codziennie po kilka razy na Skype, kiedy napisałem mu że nie ma tego robić ponieważ nie interesuje mnie to.

Na serwer wole już nie wchodzić ...

 

Wielkie NIE!

Opublikowano

Nie polecam serwera. Administrator to totalny gimbus(nie obrażając tych ogarniętych).

Spamuje mi reklamą codziennie po kilka razy na Skype, kiedy napisałem mu że nie ma tego robić ponieważ nie interesuje mnie to.

Na serwer wole już nie wchodzić ...

 

Wielkie NIE!

 

NIe polecasz serwera iż reklamuję ci go na skype by zachęcić cie mniej więcej do gry?

 

@New

 

Dodalismy ekonomnie na frakcje

Opublikowano

Wiek:15lat


Od Kiedy Grasz:3 lata


Potrafisz ladnie budowac:Taj


Ilość godzin wollnych:codziennie 10h


Masz Mikrofo:Tak


Ile czasu spędzisz serwerowi?:4h


Możesz pomóc przy reklamie?: Mogę zrobić filmik na yt i zapraszac znajomych


Opublikowano

W jakim stopniu exp został zwiększony? Ile lvl'i mamy z jednego potwora?

 

Exp nie jest zwiększony z mobow ale z stone

 

Kasa z mobow dodana

 

@ref

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...