Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MoutainGame[50 slot][Serwer pvp][Administracja na poziomie][1.5.2]


Asekush

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BUDOWNICZY

Chciałbyś zostać budowniczym na naszym serwerze MountainGame?

Jest to bardzo proste

Wzór podania

Nick:

Wiek:

Dlaczego ty:

Prace (upload speedyshare.com):



 

 

 

Dziękujemy za atak ddos z tej okazji nasza maszyna została bardziej zabezpieczona ;)

585571426179277855228.png

 

Opublikowano

Serwer zostanie zgrieffowany przez BNZGoldenCraft, za reklamę na serwerze mc-goldencraft.pl

 

Powoli atakujemy :D

Jeszcze raz takie coś a ide na policje ddos jest nie legalny

585571426179277855228.png

 

Opublikowano

@EDIT 20:46 Serwer zgrieffowany



Prosze tu masz cytat jednego użytkownika forum:

Niestety nie zgadzam się z tym. Jeśli ktoś DDoS'uje Ci serwer (non-premium), to nie jest to karalne.

Przy włączaniu serwera w konsoli otrzymujesz wiadomość, żebyś zmienił online-Mode na true, ponieważ

jest możliwy atak hakerów. Tak więc jeśli był to non-premium, to nie mogą go za to ukarać.

Opublikowano

@EDIT 20:46 Serwer zgrieffowany

 

Prosze tu masz cytat jednego użytkownika forum:

ta ciekawe gdzie to czytałeś chyba w dupie

 

@EDIT 20:46 Serwer zgrieffowany

 

Prosze tu masz cytat jednego użytkownika forum:

Tak naprawdę dziękuje wam za ddos ;) bardziej dbamy o serwer i wgl

585571426179277855228.png

 

Opublikowano

Widzę że na forum mamy zawodowych "hakerów", aż miło popatrzeć.

@ref

911001425911918417398.jpeg

Opublikowano

Panowie ale słuchajcie, to jest z waszej strony chamskie. Reklamować serwery na konkurencji. Dorośnijcie, proszę was. :) Sami nie dajecie rady,to po co bierzecie się za tworzenie serwerów? Minecraft Maniak dobrze zrobił,za przeproszeniem idiotom należy się coś takiego.

mcgc.gif

Opublikowano

Lamus, ale żaden z nas, ani ja ani zwiad nie reklamowaliśmy naszego serwera na ich serwerze więc się zdziwiliśmy jak minecraft maniak napisał że robiliśmy na ich serwerze reklame, po drugie... W tym temacie pierwszy raz usłyszałem o tym serwerze "mc-goldencraft.pl". Jak można, prosiłbym admina o zamknięcie tego tematu, jest stworzony nowy, który będzie cały czas aktualizowany.

911001425911918417398.jpeg

Opublikowano

I jeszcze mówisz kłamstwa prosto w twarz... Haha :> Dobre... Jak już mówiłem, o waszym "zajebistym" serwerze słyszałem pierwszy raz w tej prezentacji.

911001425911918417398.jpeg

Opublikowano

DBL, sprawdziłem twoje ip i takie ip użytkownika który reklamował

daj mi logi z tego serwera gdzie niby zrobiłem ja albo czartek reklame

585571426179277855228.png

 

Opublikowano

Ziomek i sam sie przyznales.Myslisz , ze jestem taki koxik.Kozak w necie frajer w swiecie.

To , ze ktos ma lepszy serwer od was nie oznacza , ze musicie go psuc.

A to , czy serwer jest premium , czy non premium nie ma zadnego znaczenia.

Zniszczyles wlasnosc.Czyli zniszczyles kogos wlasnoc :)

POMOGŁEM +

2ch6o8p.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...