Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Huntik Łowcy Tajemnic i Kod Lyoko. Anime czy zwykłe bajki?


lukasz:D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Pamiętacie Dwa seriale z ZigZap'a Huntik Łowcy Tajemnic i Kod Lyoko?

Ja osobiście uwielbiałem i uwielbiam te seriale :).

 

Jak myślicie czy to anime czy zwykłe bajki ?

784091427630431250239.png
:D

Opublikowano

Ostatnio bajke oglądałem 4 lata temu, zaraz sprawdze co to jest i napisze czym to jest

 

@edit

 

to nie są anime.

 

Jak chcesz powtórzyć te serie to polecam baje.pl

Opublikowano

Nie no, oglądałem to parę lat temu, pamiętam tylko że te seriale miały dużo odcinków i w szczególności podobał mi się Huntik Łowcy Tajemnic.

Może znacie coś tego typu ?

 

Tzn.

-Przyzywanie demonów/potworów/aniołów i walka za pomocą nich (dobrze by było gdyby była z gatunku anime)

 

 

Tylko nie coś takiego jak Bakugany, Devil Survivor 2 itp.

784091427630431250239.png
:D

Opublikowano

Taki protip: każde anime jest bajką, ale nie każda bajka to anime.

Nie no, oglądałem to parę lat temu, pamiętam tylko że te seriale miały dużo odcinków i w szczególności podobał mi się Huntik Łowcy Tajemnic.

Może znacie coś tego typu ?

 

Tzn.

-Przyzywanie demonów/potworów/aniołów i walka za pomocą nich (dobrze by było gdyby była z gatunku anime)

 

 

Tylko nie coś takiego jak Bakugany, Devil Survivor 2 itp.

Masz od tego podpięty temat o szukaniu animu. Zapraszam tam.

 

 

 

Topic: Obydwie podane pozyjce to zwykłe kreskówki.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

 

okładka (kreska)

rok wydania

następnie recenzja

kolejne gatunki

Ja bym zaczął od ojczyzny danej produkcji.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

hmmm...

saint seyja(rycerze zodiaku) są chyba włoskim serialem i znajdują się na listach anime np. w anime-schinden

 

A kto powiedział, że na anime shinden musza być tylko anime

Opublikowano

hmmm...

saint seyja(rycerze zodiaku) są chyba włoskim serialem i znajdują się na listach anime np. w anime-schinden

A od kiedy siunden wyznacza jakiekolwiek standardy? A nie, wyznaczają stadard złodziejstwa napisów, ale to temat na inną okazję.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

hmmm...

saint seyja(rycerze zodiaku) są chyba włoskim serialem i znajdują się na listach anime np. w anime-schinden

to jest anime

pewnie oglądałeś z włoskim dubbigniem xD

52126142219396245817.jpeg

Opublikowano

hmmm...

saint seyja(rycerze zodiaku) są chyba włoskim serialem i znajdują się na listach anime np. w anime-schinden

A pamiętasz Czarodziejkę z księżyca, Yataman'a, Tygrysią Maskę, Księżniczkę Saly, czy chociażby Generała Daimosa?

Nie wiem z którego rocznika jesteś, ale to pierwsze anime, jakie mogliśmy oglądać w Polsce. Leciały na Polonii1 właśnie z włoskim dubingiem.

 

Jak najłatwiej odróżnić anime od kreskówki stworzonej przez japońskiego artystę/z kreską japońską?

-Każde anime ma przynajmniej opening lub ending

-Każde anime ma w nich japońskie znaki.

 

Ja osobiście jeszcze NIGDY nie spotkałam się, by jakaś stacja przerabiała te napisy (np końcowe) na swój język.

Opublikowano

A pamiętasz Czarodziejkę z księżyca, Yataman'a, Tygrysią Maskę, Księżniczkę Saly, czy chociażby Generała Daimosa?

Nie wiem z którego rocznika jesteś, ale to pierwsze anime, jakie mogliśmy oglądać w Polsce. Leciały na Polonii1 właśnie z włoskim dubingiem.

 

Jak najłatwiej odróżnić anime od kreskówki stworzonej przez japońskiego artystę/z kreską japońską?

-Każde anime ma przynajmniej opening lub ending

-Każde anime ma w nich japońskie znaki.

 

Ja osobiście jeszcze NIGDY nie spotkałam się, by jakaś stacja przerabiała te napisy (np końcowe) na swój język.

Bo o ile dobrze się oreintuję, te napisy na końcu to creditsy, na których edycję nie pozwala im licencja.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...