Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Filmiki!Śmieszne i mniej śmieszne!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Counter Strike Funny mod xD

Jak to oglądnąłem to wyrobić ze śmiechu nie mogłem pare scenek było zajebiste np. jak kolo podszedl do bomby a ta odleciała w pizdu ;P bądź jak sie zabarykadowali przed CT ;P

<a href="http://img27.imageshack.us/my.php?image=1213498071323.gif" target="_blank"><img src="http://img27.imageshack.us/img27/6875/1213498071323.gif" border="0" class="linked-sig-image" /></a>

Opublikowano

no ale mnie te filmiki rozbawiły hehe kurczę ale są ,,śmieszne"........lol co w tym jest śmiesznego? jakie wy macie poczucie humoru o0

 

wg mnie takie tematy nie mają sensu, było już masa takich tematów, a one do niczego nie prowadzą.

usunieta by MIKE

Opublikowano

Adam-Jestem Dobre

 

Zaraz będzie ciemno

 

A tu macie w calości film pt. Rrrr!!

 

Część 1 PL

Część 2 PL

Część 3 PL

Część 4 PL

Część 5 PL

Część 6 PL

Część 7 PL

Część 8 PL

Część 9 PL

 

Jak ktoś nie oglądal to ma okazje :)

 

@EDIT

 

Kung Fó Pantera - A co myslicie o tym :) :) :) Sam dodawałem :P

 

@EDIT2

 

Czarna Kawa Albo to...

 

Hey Marine ! To jest dobre.

 

300 Vs. Chłopaki nie płaczą Odjazdowe. :P Najlepsze jest fragment 0:48 - 0:59 POLECAM!!!

47a2cebcf2f4df95.png

Znawca
Opublikowano

eMS nie mogłeś napisać tych wszystykich filmików w 1 poście, a nie 4 osobne.... żal. Tylko nabicie postów Ci w głowie...

Wpadki piłkarzy

Opublikowano

Sparta mi sie bardzo podobała xDD A ta sekcja to....sam nie wiem co...

Opublikowano

@up x2

chłopie masakra zwymiotowałem nie polecam tego ogladać

/ Za duża sygna. /

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...