Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak wykonac atak Dos/DDos na swoj serwer Vps/Dedyk


MichalTechnikxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny temat, lecz teraz dzieci będą lagowały serwery. Może komuś się to przyda w dobrych celach.

Hahahahaha...  Lubie W Dupe <3

Opublikowano

Bo chuj jakieś gówna jak można zddosowac exploitami ? np. slowloris w perlu

Mój pro złomek:

 

Procesor: Intel Pentium Dual-Core E5300 2.66 ghz | Karta graficzna: Asus Radeon HD 4350 | Mobo: Foxconn G31MX | RAM: 2gb ddr2 | Monitor: 1280x960 PnP | Zasilacz: Delta 300W

Opublikowano

@up Tylko Linux, FreeBSD, etc. Daje możliwość postawienia serwera Metin2 :), Lecz jeśli chodzi o PING to możesz to zrobić w normalnej systemowej (WIndowsowej) Lini Komend :)

 

Gdybyś zaatakował serwer inny niż twój/twoich kolegów to za chwileczkę by do ciebie panowie w garniturkach zapukali :)

 

@topic To jest wreszcie o MC czy o MT2? :D

Opublikowano

Ale jesteś żaleśny. Przecież każdy szanujący się serwer który ma dedyka z 1&1, ovh czy innych firm - każdy ma zainstalowane i przynajmniej podstawowo skonfigurowane iptables wiec Twoje ip zostanie wycięte po 2-3 próbie tego żałosnego pingu. DDOS ta, xD. To można nazwać udp-lag ale taki nieudany. DDoS to całkiem inna rzecz, i serwery z csrv, mineserv i inne padają.

Opublikowano

O ja jebie! Ide ddosowac yutuba!!!

 

Jezu ile razy trzeba mowic ze ddos to nie zaden ping...

Nie wiem ile maszyn bys potrzebowal zeby komenda ping cos zdzialac.

 

NoSens -.-

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Ping jako DDos <HAHAHHAHAHHAHHAHAHHAHAHHAHAHA> DDos jest to atak na "Maszyne" z wielu miejsc ... a takie pingowanie wam dużo nie da

Annony_sygn_bySFG_01a.jpg

Syga by SofarGone

Opublikowano

Szkoda, że nie zrobiłeś poradnika jak zapobiegać takim atakom, a nie ułatwiłeś dzieciakom tego typu zabawę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...