Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobić gdy nei ma papieu w toalecie ?


C3PL3MUN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli masz chusteczki to nimi się podetrzyj

Jeśli jesteś w publicznej toalecie typu toi toi, przeczekaj pare godzin aż się zrobi ciemno i mykaj do miejsca gdzie może być papier

Jeśli jesteś w toalecie w np: Galeriach, możesz poczekać aż ktoś wejdzie i Ci go da

Możesz również drzeć się w aby ktoś Ci przyniósł papier

Jeśli toi toi znajduje się na terenach typowo wiejskich możesz wyruszyć w poszukiwanie liści rabarbaru lub chrzanu, nie zalecane są pokrzywy

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Jeśli masz chusteczki to nimi się podetrzyj

Jeśli jesteś w publicznej toalecie typu toi toi, przeczekaj pare godzin aż się zrobi ciemno i mykaj do miejsca gdzie może być papier

Jeśli jesteś w toalecie w np: Galeriach, możesz poczekać aż ktoś wejdzie i Ci go da

Możesz również drzeć się w aby ktoś Ci przyniósł papier

Jeśli toi toi znajduje się na terenach typowo wiejskich możesz wyruszyć w poszukiwanie liści rabarbaru lub chrzanu, nie zalecane są pokrzywy

 

Matko :D Leje poprostu :D Lajk za pomoc xD

Opublikowano

Zapomniałem dodać, jeśli jesteś w toi toi'u, gdzie jest mało ludzi ( otoczenie np las ) ... możesz wyjść na luzie, pobiegać aż pozostałości uschną i same odpadną, ewentualnie poszukaj jakiegoś jeziorka i wiesz, jump to it

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Zapomniałem dodać, jeśli jesteś w toi toi'u, gdzie jest mało ludzi ( otoczenie np las ) ... możesz wyjść na luzie, pobiegać aż pozostałości uschną i same odpadną, ewentualnie poszukaj jakiegoś jeziorka i wiesz, jump to it

 

Nomalnie "Neonówka: :D

 

Pozdro kombass ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...