Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własne Ustawienie Npc, Kmrmod, Bug Z Teleportami


RaZoRPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam 3 pytania i myślę, że otrzymam na nie odpowiedzi.

1. Chciałbym na swoim privie ustawić npc tak jak są ustawione np na fylongju, co należy zrobić by je tak ustawić?

2. Nie możemy używać teleportów M1 - M2 itp. Teleporty komendami działają, ale chcemy się teleportować przez portale

3. Przemieniliśmy mod od kamera specjalnie pod nasz serwer. Ale po usunięciu serwerów pozostało coś takiego:

t50qow.jpg

 

To jest ukryta treść, proszę

Jak usunąć to puste pole? w jakim pliku?

Z Góry dziękuję za odp

Opublikowano

Daleś mi Link z dodaniem itemkow do handlarza a mi chodzi o polozenie handlarzy, stoja wokol "rynku"/ "pola na którym nie można zabijać".

Opublikowano

3.

Folder kamer -> loginwindow -> tam ustawiasz.

Ja mam

 

To jest ukryta treść, proszę

Co tobie też polecam ;]

 

Licze na plusa.

regl.png

Tak userzy MPC dbają o regulamin! ^^

Co kryje spoiler?

 

Jeszcze troszke!

Zaraz będzie koniec.

Żartuje!

Prawie już prawie!

iiii....

Chciało Ci się klikać? o_O

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

jest o dodawaniu handlarza ;d wchodzisz w ftp(w tucie jest gdzie i jak) i tam ustawiasz polozenie danemu ID ;] jak pomoglem daj ++

Cytat ktory cie zabije xD

 

JEZU DAJCIE MU PARLAMENTA LUB PRZENIESCI TO DO OFF TOP

 

by sEr&sEr

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...