Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] jak zwiekszyc maksymalnie ilosc fps w lolu na sprzecie


dominik199818

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

procek: Intel® Core™ 2 Duo CPU T5250 @ 1.50GHZ 1.50 GHZ


ram: 2046mb


system : 32 bit vin vista


grafa: Mobility Radeon X2300 HD


Typ mikroukladu Ati Radeon Graphics Processor (0x7210)


Typ konwertera DAC: Internal DAC (400MHz)


ciąg karty: Mobility radeon x2300 hd



Całkowita dostępna pamiec graficzna: 895MB


dedykowana pamiec wideo 128 MB


systemowa pamiec wideo: 0mb


udostepniona pamiec systemowa 767mb


prosze o szybka pomoc

Opublikowano

 

procek: Intel® Core™ 2 Duo CPU T5250 @ 1.50GHZ 1.50 GHZ

ram: 2046mb

system : 32 bit vin vista

grafa: Mobility Radeon X2300 HD

Typ mikroukladu Ati Radeon Graphics Processor (0x7210)

Typ konwertera DAC: Internal DAC (400MHz)

ciąg karty: Mobility radeon x2300 hd

Całkowita dostępna pamiec graficzna: 895MB

dedykowana pamiec wideo 128 MB

systemowa pamiec wideo: 0mb

udostepniona pamiec systemowa 767mb

prosze o szybka pomoc

 

Proste pytanie prosta odpowiedz

 

Wymagania na minimum i masz najwięcej fps. Ogólnie to masz słaby sprzęt i nie wiem czy opłaca się grać na takim sprzęcie bo sądze że będziesz miał bardzo mało fps.

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

 

Opublikowano

Proste pytanie prosta odpowiedz

 

Wymagania na minimum i masz najwięcej fps. Ogólnie to masz słaby sprzęt i nie wiem czy opłaca się grać na takim sprzęcie bo sądze że będziesz miał bardzo mało fps.

haha.

ja mam 1gb ram,a mam 35-40 fpsów i gra się dobrze

zrób wszystko co jest pokazane w poradniku,który wysłał kolega wyżej,zwiększyło mi to fps o około 15

aha,i wyczysc kompa,wiatraki itp. ,dalo mi to z 10fps;D

baner.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...