Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mam pytanie nie wiem jak zazwac topic....


mqweryt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mu ma bardzo małe wymagania :

System Minimal Requirements Recommended

CPU Pentium II - 300 mhz Pentium III - 500 mhz or above

RAM 32MB or above 64MB or above

OS Win9x Win2000/XP

Video Card 8MB 16MB with DirectX support

 

a problem leży tu że komputer mam z prockeim 2 rdzeniowym 4 gb ram i radeon x 1800gt i problem lezy tu, że skoro mu ma tak małe wymagania to dlaczego zurzywa mi cały procesor zawsze przy main exe pisze 99% nawet cieżko włączyć winampa co dopiero o photoshopie;/ czy macie jakis pomysł albo jakis program co troche pochamuje tą bardzo"rozbudowana graficznie gre" jaka jest mu^^^

Opublikowano
Mu ma bardzo małe wymagania :

System Minimal Requirements Recommended

CPU Pentium II - 300 mhz Pentium III - 500 mhz or above

RAM 32MB or above 64MB or above

OS Win9x Win2000/XP

Video Card 8MB 16MB with DirectX support

 

a problem leży tu że komputer mam z prockeim 2 rdzeniowym 4 gb ram i radeon x 1800gt i problem lezy tu, że skoro mu ma tak małe wymagania to dlaczego zurzywa mi cały procesor zawsze przy main exe pisze 99% nawet cieżko włączyć winampa co dopiero o photoshopie;/ czy macie jakis pomysł albo jakis program co troche pochamuje tą bardzo"rozbudowana graficznie gre" jaka jest mu^^^

 

Spróbuj w menadzerze zadań zmniejszyć priorytet procesora dla procesu main.exe.

Opublikowano

klikam prawym prorutem wywala mi komunikat ze moze to przyniesc niepożądane skutki klikam ok a potem wywala ze odmowa dostępu;/

 

teraz próbowałem proces explorer tez sie nie da pisze ze sie nie da

Opublikowano

wiem ze chodzic powinno i chodzi ale mi o to chodzi ze jak zminimalizuje Mu to cięzko winampa włączyc:( a ja lubie grafike w photoshopie a skoro w Mu za mnie gra Cm to ja bym cos zrobił sobie w photoshopie.

Opublikowano

ja mam 2gb ram procka E8400 gf8800gt zalman (plyta sie jebie) i mu smiga bez problemu wykorzystuje z 48% i gg wlaczone winamp i www;)

 

photoshop cs3 tez sie otwiera

Opublikowano

a ja mam taki komp jak napisałem wyżej i MU BIERZE MI 99% zurzycie procka i jakies 350 ramu to sie w głowie nie mieści bo przy cabalu mogłem photoshopa włączyc a teraz z 10 minut się włącza, a strony muli tak ze mpcforum otwiera sie sie ze 2 minuty;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...