Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Zagrasz na serwerze ? Prosze o wypowiedzi, wazne.


Zagrasz ?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz ?

    • Tak.
      1
    • Nie, za duzo jest takich serwerow.
      0
    • Nie.
      1
    • Byc moze.
      0
    • Zagram jak beda gildie.
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc, witam, czolem.

 

Mam pytanie. Zagralibscie na serwerze Survival bez gildii, ewentualnie nowe receptury craftingu, ladny epicki spawn, swietna atmosfera, 20-30 slotow, exp ze stone ? Chodzi o to ze jest za duzo survivali z gildiami i wpadlem na pomysl by zrobic owy serwer, jezeli macie pomysly co dodac do takiego serwera mozecie napisac.

Bede wdzieczny i pozdrawiam :).

Opublikowano

Mogę zagrać :D

Masz już ekipe ?

Pomocnika lub admina

Chętnie zostane nim.

Znam komendy , ogarniam , jestem miły dla graczy :D Co tu chcieć więcej

 

 

 

@edit

Po zobaczeniu na twoj serwer hahahhahahahahhahahahaahhahahahahhahahaha...

Wbił se nawet rikopl1989 i został zwyzywany przez graczy od podszyw.

No pozdrooooooo. Wbiłem ja gracze niemili , przeklinają poZdrO

Opublikowano

Nie. Dużo jest czegoś takiego.

Ludzie czekają na innowacyjne serwery, dające dużo radochy i zabawy.

Ale, wiesz. Jeżeli byłaby White-Lista + wybrane osoby.

To z chęcią bym popykał na czystym survie.

Opublikowano

Nie zagram bo :

- Dużo takich serwerów istnieje

- Survival nudzi się szybko

- Jak cię zbaiją nie ma sensu grać

- Xray a z stone to gówn*

 

Tyle odemnie.

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...