Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival+Frakcje][Dobrane pluginy][Ogarnieta administracja][Dedyk 24/h][League of Minecraft][No-premium][Pomocni admini]


gDeisePlays

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg League of Minecraft

 

Informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Survival+Frakcje

 

strzalka.gifSloty: 20

 

strzalka.gifIP: leagueofminecraft.csrv.cc

 

strzalka.gifPotwory: TAK ;3

 

strzalka.gifZwierzęta: Oczywiscie .!

 

strzalka.gifPvP: Pewnie.

 

strzalka.gifPremium: Nie.

 

strzalka.gifNether: Tak.

 

strzalka.gifBialaLista: Nie.


Administracja2.png
HeadAdmin - EnergyNk (Anonymus) Technik - TheCytrus Moderator - gDeise .

 

pluginy.png
Idealne dobrane ;3

 

InformacjeDot.png
Potęga - jest dużo definicji tego słowa , ale na naszym serwerze znaczy to tylko jedno
.! Chodzi o frakcje .! Tak , na naszym profesjonalnie zrobionym serwerze , masz pewność że nie upadnie po mięsiącu. Frakcje , dodają tylko waleczny klimat.
DOŁĄCZ DO NAS I ZBUDUJ POTĘGE JESZCZE DZIŚ!

 

ScreenShot's

 

5zq.png

9b50.png

9k60.png
9awb.png

gfu.png



@refresz! Zapraszam, zaniedługo będzie event jak będzie min. 10 osób!

Opublikowano

Dzisiaj o 19 , Walka pomiędzy gildiami UnPro oraz Nordicowie . Zapraszam każdego , kto chciałby dołączyć do szeregów UnPro i walczyć po naszej stronie . Odbyły sie już dwie bitwy . Chociaz Nordicowie poniesli wieksze straty , ich bylo 5 , a nas 2. Przegralismy . obronili sie . dzisiaj , o 19 , chcemy sie zemścić , i obrabować ich z wszystkiego co znajdziemy . każdego , kto chciałby dołączyć do gildii UnPro , serdecznie zapraszamy . zapisy do 18 : 30 . Zglosic sie do Niqers , Janosik . To będzie bitwa... Pozdrawiam , Niqers

sygnaol.png

Mnie nie zmienisz , Jestem sobą.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...