Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Honorbuddy czy zna ktoś polskie strony


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Sorki że w temacie Diablo 3 wypisuje o innym programie. Jeśli znacie jakąś stronkę po polsku będę wdzięczny - też przydał by się offset kurde. (no po angielsku też od biedy mogła by być jeśli maja tam offsecik czy jakiś mesh - nie za bardzo jeszcze kumam)

 

Pozd

Opublikowano

problem jest taki udało się spatchować znalazłem offset taki HB2_17055.dat do wersji najnowszej HB.

 

Po odpaleniu wpisaniu kodu pięć cyferk pierwszych wybieramy Gatherbuddy2 nastepnie jakiś profil sprawdzałem na deepholmie i kun lai coś tam -- po wskazaniu profilu wywala błąd tilemap is nul -- dodam że wogule nie rozkminiam tego programu -- jakieś Meshe tu trzeba czy co - czy addony w wowie muszą być (jak by co moge zapodać na privie nr gg - ofc jak rozkminie jak wyslac prywatna wiadomosc do kogoś.

 

Jeszcze właśnie doczytuje jakieś profile goscie robią o co komon kurde.

 

Nie sprawdzałem czy walczy lub robi co innego -- interesi mnie głównie zbieranie lub łowienie.

 

NN

 

Dodatkowe pytanie -- gdzie zaznaczam ten mash folder - podczas patchowania

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...